Urlop na łonie natury, a więc co wziąć pod namiot?

Planujesz eskapadę nad jezioro bądź w góry? Miast hoteli lepiej wybrać mieszkanie pod namiotem: blisko natury, tanio, może mniej komfortowo, za to z przygodą w tle.


Wyruszasz pod namiot po raz pierwszy? Koniecznie zaznajom się z naszym przewodnikiem i sprawdź, co ze sobą zabrać! Obecnie w każdym większym kurorcie bądź miejscowości turystycznej możesz odnaleźć pole kempingowe, na jakim za malutką opłatą da się rozłożyć się z namiotem, a także skorzystać z sanitariatu.


landszaft - mieszkanie
Oprawcowane przez: Kasia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jasne, jest także opcja nocowania po prostu gdziekolwiek, co z pewnością zagwarantuje dreszczyk emocji a także pozwoli przeżyć autentyczną przygodę. Musimy się jednak liczyć z tym, iż w wielu miejscach dzikie rozbijanie namiotów jest zakazane, a często zwyczajnie niebezpieczne. Należy zatem wziąć to pod uwagę przy planowaniu wyjazdu.


dioda
Oprawcowane przez: FRANC GARDINER
Na podstawie danych z: FRANC GARDINER


Różne notki

Wypróbuj innowacyjne pomysły w swoim domu

czujniki - montowanie
Oprawcowane przez: Gareth Halfacree
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy z nas niekiedy chce zmienić coś we własnym mieszkaniu. Organizujemy przemeblowanie, zmieniamy odcień ścian, stosujemy fototapety. Jednak tego typu kosmetyczne zmiany czasami nie wystarczają, żeby uzyskać zadowalający nas rezultat.


wynajem namiotów warszawa


Co przyda się na wczasach na łonie natury prócz oczywiście samego namiotu? Najważniejszą sprawą jest kategoria "spanie" – koniecznie musimy mieć ze sobą karimatę bądź nadmuchiwany materac, poduchę, przyda się również pled (na chłodniejsze nocki bądź dla większej wygody). Osłonę przed deszczem zagwarantuje malarska folia zarzucona na namiot, z pewnością przyda się również sznur do rozwieszenia ciuchów jak też klamerki. Zaleca się zabranie worków na śmieci, nożyka, latarki, nożyczek, zapałek i właściwie wyekwipowanej apteczki a także kosmetyczki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.