Boisz się urządzania nowego mieszkania?

Przed nami przeprowadzka do nowego mieszkania. Jest to zdarzenie charakterystyczne, rewolucyjne i trochę, ba, dość stresujące. mamy tu na myśli oczywiście o kolejnej studenckiej przeprowadzce, ta bowiem sytuacja nie wytwarza w nas już żadnych emocji (ileż to razy na studiach zmieniało się miejsce zamieszkania), ale o nabyciu własnego lokum.

Pikowana Pola
Oprawcowane przez: www.sits.eu
Na podstawie danych z: www.sits.eu
Istnieją w życiu takie chwile, o których bez wątpienia możemy stwierdzić, że zmieniają wszystko. Gdy jesteśmy zdecydowani na zmianę ośrodka miejskiego na wieś lub na odwrót, to zdajemy sobie sprawę, iż wszystko będzie zupełnie odmienne. Gdy zmieniamy mieszkanie osiedlowe na dom lub na odwrót, to powinniśmy mieć na uwadze, iż wszystko, co znaliśmy do tego momentu: nasze nawyki ulegną nieodwracalnym zmianom.
To podobnie, jak w innych sytuacjach, nieważne, czy mówimy o zmianie partnera czy narodzinach dziecka – wszystko zostaje wywrócone do góry nogami. Wyznacznik stresu w tego typu okolicznościach wzrasta, chociaż najbardziej znacząca jego wartość jest wtedy, gdy ginie nam ktoś bliski, to jednakże nie można trywializować przeprowadzek, gdyż są one również stresogenne. Niby mało znaczące sprawy, jak aranżacja domu, szafy Wajnert, mebli wypoczynkowych, sprzętów kuchennych czy wybór koloru ścian, napędzają wzrastające w nas zdenerwowanie, które bardzo trudno załagodzić. Co więc możemy zrobić?


Różne notki

Prysznic czy wanna - radzimy, co dobrze jest kupić, żeby zapewnić sobie komfort

kabiny prysznicowe
Oprawcowane przez: Profundo PR
Na podstawie danych z: Profundo PR
Odświeżanie mieszkania to ogromne wyzwanie. Niesie albowiem za sobą sporo różnorakich dylematów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.