Zlewozmywaki Deante, Franke, Teka

Nieodłączną częścią wyposażenia każdej kuchni jest zlewozmywak. Jeżeli nawet ktoś posiada jakiś model zmywarki, to bez nawet małego zlewozmywaka ciężko się obejść. Wytwórcy proponują niezwykle duży wybór zlewozmywaków, różniących się między sobą ilością komór, wielkością ociekacza a przede wszystkim materiałem, z jakiego są zrobione. Jeszcze do niedawna najbardziej popularne były zlewozmywaki wykonane z nierdzewnej stali, lecz obecnie coraz częściej klienci decydują się na modele zrobione z innych materiałów.
mycie naczyń w zlewozmywaku
Oprawcowane przez: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przykładowo Zlewozmywak Deante Solo ZHS 0503 to tradycyjna stalowa konstrukcja z dwoma komorami i nie mająca żadnego ociekacza. Posiada on jedną obszerną komorę na większą ilość naczyń i drugą niewielką, przeznaczoną przykładowo na na szklanki lub sztućce. Brakuje mu ociekacza, ale część klientów nie będzie do potrzebować, a dzięki eleganckiemu wzornictwu jest dość popularny.

Ostatnio sporo zlewozmywaków (jeśli chcesz wiedzieć zerknij tu) jest produkowanych z surowca nazwanego Tectonite. W porównaniu ze stalowymi zlewozmywaki wyprodukowane z tego materiału są bardzo lekkie, wytrzymałe a także odporne na zadrapania i większość środków chemicznych. Na etapie projektowania zlewozmywakom takim można nadać dowolne kształty, więc osoby zajmujące się wymyślaniem nowych modeli będą tu mieć ogromne pole do działania. Przykładowo Zlewozmywak Franke Sirius SID 611-78 ma klasyczny prostokątny kształt, z jedną dużą komorą i sporym ociekaczem. Ciemny kolor doskonale nadaje się do stylowych, eleganckich pomieszczeń, a głęboka komora zapewnia dużo wygody i funkcjonalności.

Jeśli jesteś zdania, że taki artykuł jest warty uwagi, sprawdź na stronie inne tego typu informacje - z pewnością równie okażą się dla Ciebie interesujące.

Stylistycznie podobny, lecz trochę większy jest Zlewozmywak Franke Sirius SID 651 onyks 114.0181.979. W porównaniu z wcześniej opisywanym modelem (więcej: rekomendowany link) ma on drugą, niewielką komorę, jaka ogromnie może się przydać w domach z większą ilością osób. Oba wcześniej opisywane zlewy można montować w obie strony, przez co można je dobrze dopasować do projektu kuchni.


Różne notki

Pufy to meble uniwersalne

wazon tulipanów
Oprawcowane przez: ProFlowers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pufy są sprzętami uniwersalnymi. Można na nich nie tylko leżeć, lecz również pracować. Kiedyś obowiązujący element aranżacyjny każdego mieszkania.

Kolejnym chętnie stosowanym surowcem przy produkcji zlewów stał się Tegranit, i z niego jest przykładowo zrobiony Zlewozmywak Teka Kea 60 B-TG antracyt 88795. Materiał ten także charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki chemiczne, jednak on jest nieco cięższy od Tectonite.
2018-11-29 19:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.