Jak stworzyć intrygującą świąteczną dekorację? Jakie są opcjeco mamy okazję przygotować

Jeśliiposiadamy niedługą przerwę w trakcie przygotowań do świąt, można wspaniale spożytkować ten czas, na przykład kreując dekorację świąteczne na stół wigilijny. Tego typu dekoracją może być podstawka pod świece. Możemy ją kupić, mamy szanse również wykonać ją samodzielnie.

rekomendowane
Oprawcowane przez: Angelia Sims
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bez wątpienia tworzona samemu nie będzie tak świetna jak pewnych przedsiębiorstw, ale sama praca nad nią da nam wiele zadowolenia.W jaki sposób się jednak do tego zabierać. Co jest nam potrzebne?

Papier oczywiście, najlepiej barwny, jednak może też być scrapbookingowy lub wizytówkowy. Nie obejdzie się bez kleju, nożyka i nożyczek. Pamiętajmy o taśmie dwustronnej, ołówku oraz o brokacie w kleju. Pod koniec zróbmy dowolne dekoracje, dziurkacz gałązki lub listków oraz świeczkę najlepiej na bateryjki, gdyż jest ona najbezpieczniejsza dla dzieci, a podejrzewamy, że możesz stworzyć podobną świeczkę ze swoją pociechą.

Na początek musimy powycinać papier dziurkaczem z falbanką. Jeżeli nie masz takiego sprzętu, to masz okazję wycinać same koła. Następnie co robimy to rysujemy kształt naszej świeczki, następnie z kolei tniemy środek i obklejamy kształt naszej świeczki. W dalszej kolejności kleić należy drugie koło, dzięki temu dostajemy podstawek. Teraz nic nam nie pozostało, jak tylko dobrze go udekorować. Przyklejamy więc gałązki lub listki, smarujemy je brokatem w kleju i przyklejamy dowolną dekorację,przykładowo mogą to być wykonane z drewna gwiazdki.Tego typu podstawki pod świece będą doskonałą dekoracją na świątecznym stole, staną się także doskonałym symbolem bożonarodzeniowego czasu. Dla naszych dzieci będzie to miła zabawa, a także nauczenie się nowych umiejętności.

Różne notki

Dodaj charakteru swojemu lokum za pomocą oryginalnych dodaktków

Dekoracja domu
Oprawcowane przez: sikeri
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Po zakupie domu lub mieszkania każdy chce, by prezentowało się ono jak z marzeń. Każdy również posiada inną, swoją wizję wymarzonego miejsca do mieszkania. Efekty osiąga się już w trakcie budowy, poprzez ustalenie kształtów i form pomieszczeń odpowiadających potrzebom. Potem zaczyna się faza obejmująca wyposażanie wnętrz. Wówczas dokonuje się znaczących decyzji w kwestii wyboru mebli i innych istotnych elementów.


Jeśli z kolei chcemy naprawdę doskonałe podstawki, to warto wybierać tego typuprodukt wśród zagwarantowanych przez liczne firmy. Takie produkty to pewność, że dostajemy doskonale zrobiony produkt, który wspaniale się będzie prezentował na każdym stole, i to nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia, ale przez czas. Dobrze więc włożyć pieniądze w takie stroiki, gdyż są one świetną dekoracją każdego mieszkania.
2018-02-02 14:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.