Telebim jako nowoczesne, energooszczędne narzędzie wizualne

Telebim to najnowocześniejsze, energooszczędne narzędzie stosowane jako reklama wizualna, również w trakcie przesyłania wiadomości. Jest to urządzenie do emitowania plików graficznych i tekstowych. Takie rozwiązania reklamowe i informacyjne są stosowane zarówno przez przedsiębiorstwa handlowe, usługowe, jak i odrębne, funkcjonujące w rozmaitych branżach przemysłu. Funkcjonalność, prostota obsługi i wytrzymałość na okoliczności pogodowe, to naczelne cechy telebimów.
telebim
Oprawcowane przez: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Telebim jest współczesnym narzędziem, jakiego naczelnym zastosowaniem jest wyświetlanie reklam. Telebim zezwala na wykorzystanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego, co zapewnia nieograniczone możliwości kreacji. Pełna kolorystyka, duże kontrasty a przede wszystkim żywiołowość obrazu pozwala na użycie ogromnie skutecznego tekstu reklamowego. W dobie najnowszych technologii, również coraz to szybszego rytmu życia telebim jest wyjątkową technologią, która pozwala błyskawicznie zmienić treści i nadążać za odmianami - .


Różne notki

Reklama uliczna w dużym mieście

Reklama
Oprawcowane przez: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna jest jednym z bardziej atrakcyjnych sposobów na działania reklamowe, każdej firmy, nawet tej najmniejszej. Jest to bez wątpliwości jedna z bardzo wielu odmian reklamy jednak ze względu na swoją wszechstronność tudzież znaczną liczbę potencjalnych klientów jest nadzwyczaj popularna. Jednocześnie jest to reklama elastyczna, można ją swobodnie ulokować na obrzeżach miasta na stosownie wielkiej tablicy, jak także w centrum miasta na fasadzie budynku lub zainstalować ją jako integralną część budki przystanku.


Telebim to idealne narzędzie do kampanii wizerunkowych, zapewniające nie tylko pozytywny wynik dla adresatów reklamy, lecz również prestiż i rozmach, co stwarza idealną możność przedstawienia pozytywnego wyglądu jednostki. Poruszający się obraz przyciąga uwagę i jest wielokrotnie lepiej zapamiętywany aniżeli zwykły obraz statyczny. Telebim ma samoczynną regulację jasności. Sensor jest wbudowany w obrębie ekranu za pomocą którego automatycznie dopasowywana jest jasność ekranu LED - telebim zakopane dworzec pkp/pks. Ekran działa w całości automatycznie, rozjaśniając, bądź ściemniając ekran, w zależności od pory dnia, lub nasłonecznienia.

Aktualnie każde wydarzenie masowe wiąże się z wyświetlaniem przekazów na telebimach. Zastosowanie telebimów podczas większych działań stało się codziennością. Telebim całkowicie sprawdza się na wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach sportowych. Kibice mają szansę na dużym ekranie dokładnie oglądać każdą akcję. To samo dotyczy koncertów, kiedy z bliska jest możliwość ujrzeć ukochanego wykonawcę. Jeszcze niedawno, osoba zajmująca miejsce w oddaleniu od estrady nie miała owych możliwości.
2018-06-21 16:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.