Jak w miły oraz nietypowy sposób zapisać się w głowie swoich klientów?

W ofercie agencji reklamowych jest dużo różnego rodzaju przedmiotów, na jakich można umieścić nadruk z nazwą i/lub logo jakiejś firmy.


gadżety budowlane
Oprawcowane przez: Jason Kuffer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Toaleta, szkło lacobel
Oprawcowane przez: Lacobel.eu
Na podstawie danych z: http://lacobel.eu/


Tak jest w razie, kiedy dziedzina, w jakiej ta firma funkcjonuje, to branża budowlana.


Różne notki

Produkty z Chin bardzo chętnie są szukane przez naszych rodaków

kontenery
Na podstawie danych z: sxc.hu
Ten fakt nie zaskakuje, gdyż towar, który możemy z tamtego rynku nabyć nie tylko ma szalenie bogaty wybór, lecz też i niesłychanie korzystne ceny.


Nie trzeba być wykwalifikowanym robotnikiem budowlanym, aby mieć okazję do korzystania z np. suwmiarki czy metrówki. Załóżmy, że posiadacz spółki remontowej zatrudnia kilkadziesiąt osób i udostępnia im swoje przyrządy. Zamawiając w agencji marketingowej ich oznakowanie spowoduje, że ktoś, kto "pożyczy" tego typu posiadające nazwę pewnej firmy narzędzie, będzie prezentował się na złodzieja. Tego typu gadżety budowlane - zerknij na terramix http://spoiwex.pl/produkty,terramix,43.html - jak linijki, młotki, tasiemki czy nożyki, mogłyby zostać niejako przypisane do właściciela. Dla firmy natomiast jest to ciekawy sposób na wytworzenie tzw. kosztów. Nabywa się konieczne do funkcjonowania przyrządy, a umieszczając na nich nazwę własnej firmy zwyczajnie się ją promuje. Jeżeli ponadto posiadacz firmy zamówi również typowe gadżety reklamowe, czyli koszulki czy smycze, to niektóre z tego typu produktów można oddać swym klientom.


noże
Oprawcowane przez: www.domowenastroje.pl


W ten sposób drobne gadżety - strona tutaj| - budowlane staną się niejako wizytówką firmy, która przeprowadziła dane prace konstrukcyjne albo remontowe. Co interesujące, takie gadżety nie muszą przecież spełniać jakiejś specjalistycznej roli. To mogą być zabawki i miniaturki realnych sprzętów konstrukcyjnych.


Wtedy tego typu gadżety będą jednocześnie zabawkami, jakie można dać dzieciom swoich klientów. W tego typu sposób można by w niezwykle przyjemny, chociaż nietypowy sposób zapisać się w pamięć odbiorcy swojej oferty.
2019-01-29 16:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.