Jak w miły oraz nietypowy sposób zapisać się w głowie swoich klientów?

W ofercie agencji reklamowych jest dużo różnego rodzaju przedmiotów, na jakich można umieścić nadruk z nazwą i/lub logo jakiejś firmy.


gadżety budowlane
Oprawcowane przez: Jason Kuffer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Toaleta, szkło lacobel
Oprawcowane przez: Lacobel.eu
Na podstawie danych z: http://lacobel.eu/


Tak jest w razie, kiedy dziedzina, w jakiej ta firma funkcjonuje, to branża budowlana.


Nie trzeba być wykwalifikowanym robotnikiem budowlanym, aby mieć okazję do korzystania z np. suwmiarki czy metrówki. Załóżmy, że posiadacz spółki remontowej zatrudnia kilkadziesiąt osób i udostępnia im swoje przyrządy. Zamawiając w agencji marketingowej ich oznakowanie spowoduje, że ktoś, kto "pożyczy" tego typu posiadające nazwę pewnej firmy narzędzie, będzie prezentował się na złodzieja. Tego typu gadżety budowlane jak linijki, młotki, tasiemki czy nożyki, mogłyby zostać niejako przypisane do właściciela. Dla firmy natomiast jest to ciekawy sposób na wytworzenie tzw. kosztów. Nabywa się konieczne do funkcjonowania przyrządy, a umieszczając na nich nazwę własnej firmy zwyczajnie się ją promuje. Jeżeli ponadto posiadacz firmy zamówi również typowe gadżety reklamowe, czyli koszulki czy smycze, to niektóre z tego typu produktów można oddać swym klientom.


noże
Oprawcowane przez: www.domowenastroje.pl


Różne notki

Produkty z Chin bardzo chętnie są szukane przez naszych rodaków

kontenery
Na podstawie danych z: sxc.hu
Ten fakt nie zaskakuje, gdyż towar, który możemy z tamtego rynku nabyć nie jedynie ma szalenie ogromny wybór, ale też i ogromnie atrakcyjne ceny.


W ten sposób drobne gadżety - strona tutaj| - budowlane staną się niejako wizytówką firmy, która przeprowadziła dane prace konstrukcyjne albo remontowe. Co interesujące, takie gadżety nie muszą przecież spełniać jakiejś specjalistycznej roli. To mogą być zabawki i miniaturki realnych sprzętów konstrukcyjnych.


Wtedy tego typu gadżety będą jednocześnie zabawkami, jakie można dać dzieciom swoich klientów. W tego typu sposób można by w niezwykle przyjemny, chociaż nietypowy sposób zapisać się w pamięć odbiorcy swojej oferty.
2018-01-19 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.