Butelka solarna - niebanalna ozdoba przeznaczona do dosłownie każdego rodzaju wnętrz i nie tylko!

Poszukując lampki do jakiegoś konkretnego typu pokoju zazwyczaj spoglądamy na konkretne rodzaje lamp - te stojące, wiszące, kinkiety i sporo innych. Bogactwo ich wzornictw oraz kolorów jest naprawdę wielkie, jednak ich "baza" za każdym razem pozostaje dokładnie ta sama.
żyrandole
Oprawcowane przez: TracyLeigh♥
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


sklep - obrazeczek
Oprawcowane przez: centralniak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dla niektórych osób lampy tego rodzaju bywają po prostu nudne no i poszukują czegoś "innego" - bardziej wyjątkowego, bardziej nietypowego. My dziś opowiemy o czymś takim - zarówno lampie, jak i niebanalnej ozdobie, którą postawisz nie tylko w jakimś konkretnym wnętrzu\pomieszczeniu, ale i na zewnątrz.


Poza typowo standardowymi lampami na zwykły prąd istnieje niewiarygodnie sporo innego typu źródeł światła, które wcale nie potrzebują do tej rzeczy bezpośredniego dostępu do samej energii elektrycznej - starczą nam do tego zadania baterie (poprzednia strona) lub nawet jej jedna sztuka, a nawet czasem nie potrzeba do samego jego "utworzenia" niczego poza błyskiem ognia.

Zobacz ten interesujący tekst a jeśli fascynuje Cię więcej danych na ten temat to odkryj więcej (https://designlight.pl/oswietlenie-led/sterowniki-do-led) - znajdziesz więcej danych na to zagadnienie.

My dzisiaj skoncentrujemy się na niewiarygodnie specyficznym typie światła, które jest "opakowane" w dosyć nietypowy sposób, albowiem jest zamieszczone po prostu we wnętrzu butelki. Takiego typu światło nazywamy "światłem solarnym" no i działa ono bezpośrednio na zasadzie pobierania światła słonecznego - "wdrażania" go bezpośrednio w siebie, by z nadejściem nocy lśnić zamagazynowanym wewnątrz niego słonecznym blaskiem.
Taka butelka solarna ma możliwość po rozświetlać każde miejsce, o ile tak naprawdę za dnia miała dostęp do światła słonecznego - tak naprawdę bez niego jest to zwykła butelka, może i ozdobna, gdyż to w takich umieszczane bywają tego rodzaju lampy - jednak wciąż butelka, która to dopiero po odpowiednich "zabiegach" pokazuje swój urok. Dobrze jest dodać, iż możemy ją postawić w każdym miejscu - i w domu (choćby na parapecie) i na zewnątrz.
2019-01-22 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.