Jaką funkcję mogłyby pełnić małe misie i co mogą uratować?

Od pewnego czasu w polskim prawie funkcjonuje przepis, który każe wszystkim osobom poruszającym się poza terenem zabudowanym w godzinach wieczornych nosić jakiekolwiek fluorescencyjne elementy.


Dla przykładu mogą to być paski albo specjalistyczne tasiemki czy kamizelki.


miś obdlaskowy
Oprawcowane przez: order_242
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, różne agencje reklamowe oferują interesantom specjalistyczne maskotki. Mogą być one wykonane np. w formie różnych zwierzątek, jakie opiekunowie kupują dla swoich dzieci. Bardzo popularnym obecnie wzorem jest miś obdlaskowy. Jest on wielkości ok. 10 cm. Taki misiek mógłby służyć jako breloczek, który można przy pomocy sznureczka przyczepić do plecaka. Jest to niezwykle tani towar, zatem warto byłoby kupić parę sztuk oraz przymocować w różnorodnych miejscach plecaka dziecka. Takie odblaski wytwarzane są w różnych kształtach oraz barwach. Mogą być płaskie lub trójwymiarowe.


Różne notki

Pasja w życiu – jak ją znaleźć?

prawo
Oprawcowane przez: Maciek Lulko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W jaki sposób odnaleźć w życiu pasję? Niektórzy już od dziecięctwa pasjonują się wybraną dyscypliną sportową, sztuką bądź podróżami.


Jeśli jednak do tej pory nie znalazłaś czegoś, co istotnie cię cieszy, nic straconego, jeszcze masz szansę na odkrycie wciągającego bakcyla.


Nie bez znaczenia jest również to, że na tego typu misiach można umieścić dowolny nadruk (sprawdź również). Inaczej mówiąc można by w oczach swoich potencjalnych odbiorców skojarzyć firmę z bezpieczeństwem na drogach i bezpieczeństwem dzieci. Tego typu odblaskowy miś jest do nabycia praktycznie wszędzie w sklepach z zabawkami, w internecie czy też nawet w sklepach z artykułami dla pociech w wieku szkolnym lub w kioskach.


Na misiu może zostać zrobiony dowolny nadruk (sprawdź sitodruk) za pomocą sitodruku lub tampodruku. Kupując tego misia trzeba tylko sprawdzić, czy dany produkt jest środkiem ochrony indywidualnej wg rozporządzenia Ministra Gospodarki z 21-go grudnia 2005 r.
2018-07-20 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.