Jaką funkcję mogłyby pełnić małe misie i co mogą uratować?

Od pewnego czasu w polskim prawie funkcjonuje przepis, który każe wszystkim osobom poruszającym się poza terenem zabudowanym w godzinach wieczornych nosić jakiekolwiek fluorescencyjne elementy.


Dla przykładu mogą to być paski albo specjalistyczne tasiemki czy kamizelki.


miś obdlaskowy
Oprawcowane przez: order_242
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, różne agencje reklamowe oferują interesantom specjalistyczne maskotki. Mogą być one wykonane np. w formie różnych zwierzątek, jakie opiekunowie kupują dla swoich dzieci. Bardzo popularnym obecnie wzorem jest miś obdlaskowy. Jest on wielkości ok. 10 cm.

Ciekawią Cię przeróżnego rodzaju branżowe wątki? Zatem kliknij tutaj świeżo palona kawa i przeglądaj nasze następne teksty na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją recenzję.

Taki misiek mógłby służyć jako breloczek, który można przy pomocy sznureczka przyczepić do plecaka. Jest to niezwykle tani towar, zatem warto byłoby kupić parę sztuk oraz przymocować w różnorodnych miejscach plecaka dziecka. Takie odblaski wytwarzane są w różnych kształtach oraz barwach. Mogą być płaskie lub trójwymiarowe.


Nie bez znaczenia jest również to, że na tego typu misiach można umieścić dowolny nadruk.

Czy szukasz na stronie ubrania xxl warszawa czegoś wyjątkowo interesującego? Zachęcamy więc do następnego wpisu. Trzeba tylko kliknąć w podany link.

Inaczej mówiąc można by w oczach swoich potencjalnych odbiorców skojarzyć firmę z bezpieczeństwem na drogach i bezpieczeństwem dzieci. Tego typu odblaskowy miś jest do nabycia praktycznie wszędzie w sklepach z zabawkami, w internecie czy też nawet w sklepach z artykułami dla pociech w wieku szkolnym lub w kioskach.


Różne notki

Pasja w życiu – jak ją znaleźć?

prawo
Oprawcowane przez: Maciek Lulko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak znaleźć pasję w życiu? Niektórzy już od dziecięctwa pasjonują się wybraną dyscypliną sportową, sztuką czy podróżami.


Jeśli jednakże do tej pory nie odkryłaś czegoś, co faktycznie cię kręci, nic straconego, wciąż masz szansę na odszukanie wciągającego bakcyla.


Na misiu może zostać zrobiony dowolny nadruk za pomocą sitodruku lub tampodruku. Kupując tego misia trzeba tylko sprawdzić, czy dany produkt jest środkiem ochrony indywidualnej wg rozporządzenia Ministra Gospodarki z 21-go grudnia 2005 r.
2019-12-07 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.