Czego mogą nauczyć interesujące gry logiczno-zręcznościowe oraz które z nich należałoby polecić osobom chcącym nauczyć się logicznego myślenia?

Funkcjonuje wiele metod na rozwijanie koncentracji, wyćwiczenie wprawnych oczu czy refleksu. W dzisiejszych czasach mamy powszechny dostęp do internetu, a jednocześnie do różnych gier.


Należy zaLEDwie umieć w poprawny sposób korzystać z takiego dobrodziejstwa naszych czasów.


Różne notki

Kilka pomysłów jak funkcjonalnie zaaranżować łazienkę?

Cermag Wrocław
Oprawcowane przez: FRANC GARDINER
Na podstawie danych z: FRANC GARDINER
Przy remoncie łazienki nie jest tylko ważny koncept na na dobór kolorów i deseni, ale główną uwagę warto zwrócić przede wszystkim na prawidłowe dobranie materiału i akcesoriów.


gry logiczno zręcznościowe
Oprawcowane przez: Dave Dugdale
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Swoją zręczność możesz pokazać grając w gry logiczno zręcznościowe, jakie znakomicie ćwiczą umiejętność koncentracji. Jeżeli masz w planach zostać mistrzem w scrabble pośród znajomych, włącz sobie gierkę, w której karmisz głodnego mola książkowego wyrazami układanymi z płytek z napisami. Fani samochodów także znajdą coś dla siebie. W pewnej gierce można wsiąść na quada oraz pędzić przed siebie dewastując wszystkie przeszkody. Można rozbijać się po mieście lub próbować zaparkować znaczny autobus w ciasnym miejscu. Kiedy lubisz sobie postrzelać możesz włączyć tego typu grę, w jakiej ćwiczysz celowanie rozbijając bąbelki w klimacie walentynek lub Haloween. Można też próbować trafiać kulą z armaty w balon na coraz to bardziej trudnych planszach z różnorakimi przeszkodami.


wygląd
Oprawcowane przez: DOLCAN
Na podstawie danych z: DOLCAN


Gry logiczno zręcznościowe uczą swoich użytkowników myślenia. W wielu grach nie wystarczyłoby zaledwie wbić się w stado, ale trzeba przemyśleć każdy swój ruch. Logiczne rozumowanie przyda się w gimnazjum do przedmiotów ścisłych. W nich poza samymi wzorami niezbędna jest także umiejętność rozwiązania zadania. Tak jak w pewnej gierce logicznej. Mógłbyś mieć dwa razy więcej wojska, lecz wystarczy twój mały błąd, abyś przegrał. Tego typu rozgrywki uczą także oszczędzania pieniędzy. Jeżeli nie wydajesz swoich wirtualnych funduszy na niepotrzebne przedmioty, bo akurat na coś zbierasz to znak, że oszczędzasz pieniądze.


Być może dzięki temu i w realnym życiu uda się oszczędzić na coś, o czym myślimy od długiego czasu a wiemy, że nikt nam tej rzeczy nie da. Wynika z tego, że nie wszystkie gry są złe, a mogłyby nas wiele nauczyć.
2018-01-17 12:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.