Szafki na obuwie

Korytarz jest wizytówką mieszkania i powinno się go potraktować z równą skrzętnością jak pozostałe wnętrza. Korytarz nie musi być ciemny, ani nudny. Prócz tego, że ładne, powinno być to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.


Przedpokój, który zachwyca
Oprawcowane przez: Komandor
Na podstawie danych z: Komandor
Wygodę i efektowny wygląd zagwarantują meble do przedpokoju, szafy (zobacz emmi), wieszaki i szafki na buty (szafki na buty w topeshop). Planowanie korytarza wypada jednakże zacząć od dostosowania barw ścian. Posadzka w korytarzu musi być odporna na ścieranie. Sprawdzą się panele laminowane o górnej klasie ścieralności, lub płytki o stosownej ścieralności. Efektowny wystrój przedpokoju jest zależny nie wyłącznie od tego jakie szafy i szafki na buty kupimy, lecz od tego w jaki sposób je rozmieścimy. W trakcie aranżacji korytarza trzeba zadbać też o oświetlenie.

Za pomocą kilku kinkietów odpowiednio rozmieszczonych można uwydatnić punkty więcej ciekawe, lub zamaskować mniej efektowne. Warto w wystroju zagospodarować też zwierciadła. Powiększą korytarz o lustrzaną przestrzeń i rozjaśnią wnętrze. Lustrzane drzwi szafy - sprawdź tutaj - w korytarzu spowodują, że stanie się niewidoczna. Za to korytarz będzie wyglądał dwa razy większy. Jeżeli układ przedpokoju i ukształtowanie drzwi uniemożliwia postawienie szafy, jest możliwość ją umiejscowić w innym pokoju, a w korytarzu starczą szafki na buty, efektowne półki, bądź ściany ozdobione kwiatami. Jak przedpokój jest malutki, liczy się każdy centymetr. Można zużytkować miejsce pod sufitem i powiesić w tym miejscu delikatne półki na pudła i kuferki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.