Szafki na obuwie

Korytarz jest wizytówką mieszkania i powinno się go potraktować z równą skrzętnością jak pozostałe wnętrza. Korytarz nie musi być ciemny, ani nudny. Prócz tego, że ładne, powinno być to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.
Przedpokój, który zachwyca
Oprawcowane przez: Komandor
Na podstawie danych z: Komandor
Wygodę i efektowny wygląd zagwarantują meble do przedpokoju, szafy (zobacz emmi), wieszaki i szafki na buty (szafki na buty w topeshop). Planowanie korytarza wypada jednakże zacząć od dostosowania barw ścian.

Powstała autorska witryna (https://www.wphw.pl/biurka-szklane) - wejdź w ten link, poczytaj temat i napisz proszę jakiś komentarz. Będziemy usatysfakcjonowani.

Posadzka w korytarzu musi być odporna na ścieranie. Sprawdzą się panele laminowane o górnej klasie ścieralności, lub płytki o stosownej ścieralności. Efektowny wystrój przedpokoju jest zależny nie wyłącznie od tego jakie szafy i szafki na buty kupimy, lecz od tego w jaki sposób je rozmieścimy. W trakcie aranżacji korytarza trzeba zadbać też o oświetlenie.

Za pomocą kilku kinkietów odpowiednio rozmieszczonych można uwydatnić punkty więcej ciekawe, lub zamaskować mniej efektowne. Warto w wystroju zagospodarować też zwierciadła. Powiększą korytarz o lustrzaną przestrzeń i rozjaśnią wnętrze. Lustrzane drzwi szafy w korytarzu spowodują, że stanie się niewidoczna. Za to korytarz będzie wyglądał dwa razy większy. Jeżeli układ przedpokoju i ukształtowanie drzwi uniemożliwia postawienie szafy, jest możliwość ją umiejscowić w innym pokoju, a w korytarzu starczą szafki na buty, efektowne półki, bądź ściany ozdobione kwiatami. Jak przedpokój jest malutki, liczy się każdy centymetr. Można zużytkować miejsce pod sufitem i powiesić w tym miejscu delikatne półki na pudła i kuferki.


Różne notki

Meble sosnowe

drewniane meble
Oprawcowane przez: Indo Gemstone IndoGemstone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obowiązujące katalogi z meblami przyciągają uwagę klientów w niemałym stopniu. Nowoczesne meble są tam znakomicie zaprezentowane, dlatego dokładnie można poznać bieżące propozycje. Czym w tym sezonie mogą nas zadziwić najbardziej doceniane na rynku firmy? Oryginalne meble sosnowe producent oferuje razem z atrakcyjnymi rabatami. To jest niezwykle zadowalające zwłaszcza dla tych, którzy od dłuższego czasu poszukiwali idei na zmianę wyposażenia.

eleganckie półbuty
Oprawcowane przez: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dużym wyzwaniem jest wykorzystanie wąskiego korytarza. Ściany winny mieć w tym przypadku jasny kolor. Na podłodze jest możliwość położyć dywanik w chromatyczne pasy poprzeczne, jakie optycznie poszerzą korytarz. W takim korytarzu sprawdzą się szafy zamówione na wymiar na długości jednej ściany, najlepiej z przesuwnymi drzwiami. Można w niej ukryć nie tylko ubrania, lecz też odkurzacz, walizki. Spora szafa jest w stanie również pełnić rolę szafki na buty. Drobny korytarz uratują zamontowane lustra. Każdy przedpokój jest możliwość wyposażyć tak, aby własnym wyglądem zapraszał przybywające osoby. Trzeba mieć na uwadze, że pierwsze odczucie jest istotne.
2021-02-16 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.