komponowanie wystaw w sklepie

Zużytkowanie przestrzeni na wystawie sklepowej bywa nie lada umiejętnością. Dobra aranżacja wystawy sklepowej wielokrotnie rozstrzyga o tym, czy klient przejdzie progi danego sklepu. Wyjątkowy, i atrakcyjny wygląd witryny jest idealną i najskuteczniejszą formą promocji. Dekoracje witryn sklepowych to użycie wiedzy psychologicznej, marketingu, reguł kompozycji plastycznych do sporządzania efektownych ekspozycji, jak i do projektowania wystaw sklepowych, jakie umożliwiają sukces handlowy, przyciągną oko konsumenta i zachęcą do realizacji zakupów.

Witryna sklepowa
Oprawcowane przez: FaceMePLS
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Odpowiednio skonstruowana wystawa (więcej dowiesz się na tej stronie) sklepowa jest w stanie przyczynić się do podniesienia sprzedaży. Studio FX sprawi, że kompozycja produktów w oknie (www.alglas.pl/) wystawowym nie okaże się przypadkowa. Zawodowcy skonstruują ją porządnie, wedle konkretnego, przemyślanego planu - polecana firma.

Właściwie skomponowane dekoracje witryn sklepowych (klik!) są zachęceniem do przekroczenia progu sklepu. Ustawienie artykułów na wystawie nigdy nie może być przypadkowe. Pojedyncze jej części w różnym zakresie przyciągają uwagę. Centralny punkt ekspozycji na wysokości oczu, to lokalizacja, dokąd spojrzenie użytkownika pada w pierwszej kolejności. To, czy wystawa pozostanie spostrzeżona, zależy od jej lokalizacji, zestawu, a też od tego, w jaki sposób wyeksponowana jest oferta. Kluczowym obowiązkiem witryny jest zatrzymanie i zainteresowanie przechodnia.

Przy kreowaniu ekspozycji sklepowych, studio FX będzie miało do czynienia z artykułami, jakie mają własny osobisty układ, barwę i fakturę. Każde te szczegóły biorą żywy udział w kompozycji.


Różne notki

Jakiego rodzaju funkcje mógłby spełniać interesujący breloczek z misiem oraz w jakich wersjach on jest oferowany?

styl
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu
Czy wiesz, w jaki sposób można by dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo własnego dziecka, które np. w zimie wraca czasami do domu po zmroku? Doskonałym w takiej okoliczności wyjściem byłoby kupienie jakiegokolwiek odblaskowego elementu, który można by zaczepić przykładowo do plecaka.
Niezwykle ważnym szczegółem przy komponowaniu wystaw jest przeznaczenie oświetlenia. Oświetla artykuły ułożone na wystawie, dzięki czemu stają się one bardziej atrakcyjne, ożywia je, a także oświetla je o zmroku. Najistotniejsze jest, ażeby oświetlenie pasowało i tworzyło jedną, spoistą całość z wyposażeniem, oraz stylem.

Sporządzając dekoracje witryn sklepowych trzeba odpowiednio dopasować natężenie, jasność, kolor, ale także rodzaj światła, jakie będzie oświetlać towar. Światło jest w stanie zaakcentować poniektóre części ekspozycji, w taki sposób ażeby wyglądały bardziej zachęcająco.
2018-09-03 13:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.