Jak dobrać seksowną bieliznę? Która bielizna będzie odpowiednia? Który typ jest najlepszy?

W błędzie tkwią osoby, jakie twierdzą, że seksowna bielizna potrzebna jest właściwie wtedy, jak kobieta pragnie zrobić wrażenie na własnym partnerze. To rzecz jasna jeden z ważniejszych powodów, dla jakich panie zakupują czarne, koronkowe figi oraz seksowne czerwone majtki, lecz tak właściwie tego typu bielizna powinna być w szafie każdej z pań. Niekoniecznie trzeba zakładać taką bieliznę podczas miłosnych uniesień, ale bez wątpienia każda z pań czuje się bardziej atrakcyjnie, gdy ma na sobie coś pięknego, jak pasy do pończoch, biżuteria, obuwie albo seksowna sukienka.

pończochy
Na podstawie danych z: pixabay
Noszenie pod codziennym strojem zmysłowych koronek to na pewno coś, co jest w stanie poprawić humor. Jeżeli natomiast kobieta zakupuje bieliznę myśląc o partnerze, to powinna wziąć pod uwagę jego preferencje, lecz również własne upodobania, bez wątpienia wtedy można osiągnąć zamierzony efekt. Seksowna bielizna powinna przyciągać wzrok, nie powinna być jedynie efektowna, ale każda kobieta powinna się w niej doskonale czuć. (Seksowne majteczki erotyczne) To znaczy, iż musi być dopasowana indywidualnie, to oznacza, iż nawet najlepsze koszulki, najmodniejsze kreacje, które są zachwalane przez modelki nie będą dobre dla wielu kobiet. Każda kobieta jest bowiem inaczej zbudowana, inaczej myśli o swoim ciele, każda też chciałby podkreślić inny fragment. Sklepowe ekspozycje mają przyciągnąć klienta przede wszystkim barwą, dlatego więc wszystko, co mocniej rzuca się w oczy (zobacz opticalchristex) ma większe szanse, aby znalazło kupca. Jednakże, w przypadku wielu rodzajów ciuchów, także bielizny, ważny jest krój. Idealny krój można dobrać, jeśli uda się określić, które partie ciała chcielibyśmy wyeksponować, a jakie raczej ukryć.


Różne notki

Kobieca bielizna – jak kupować poszczególne produkty, by mieć pewność zadowolenia?

rysunek przedstawiający kobietę w bieliźnie
Oprawcowane przez: Eleazar Fuentes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że stosownie dostosowana bielizna w dużej mierze decyduje o jej prezencji. Dodatkowo, bielizna ma także priorytetowe znaczenie dla wygody. Jak w takim razie wybierać jej poszczególne elementy, by mieć gwarancję satysfakcji?

bielizna
Na podstawie danych z: pixabay
Bielizna odsłania sporo niedoskonałości, ale jednocześnie za jej sprawą można zaprezentować swoje atuty. Każda z pań bez problemu może pokazać takie miejsca, które powinny być schowane, oraz w większym lub mniejszym stopniu odkryte. Nie należy bezmyślnie sugerować się tym co modne, bo to co wspaniale prezentuje się na modelce nie zawsze musi sprawdzić się u nas.

Czy ten post jest dla Ciebie interesujący? Pragniesz poznać dużo treści na ten temat? Zatem idź tu wynajem automatów do gier i przeczytaj następny wątek.

Każda z pań na pewno wie, na czym jej zależy, dlatego dobranie właściwej bielizny jak np: paski do pończoch, to przede wszystkim wsłuchanie się w swoją prawdziwą opinię.
2019-01-20 07:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.