W jaki sposób komoda może stawać się częścią dekoracji wnętrz naszych rodzimych knajp

Restauracje bywają miejscami, do których zaglądamy z nieukrywaną ochotą. A to za sprawą urządzanych w nich spektakularnych jubileuszy małżeńskich. Odprężające biesiady z członkami rodziny lub po prostu weekendowe kolacje z przyjaciółmi wymagają właściwej oprawy.

Różne oblicza komody
Oprawcowane przez: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP
Wnętrze lokalu ma być ciepłe, przytulne i koić rozstrojone nerwy. Jego aranżacja wymaga nawet ingerencji dekoratora, który, bez namysłu, postawi obok baru sosnową komodę.
Pracownik karczmy, który często używa skrótów myślowych, ochrzci ten mebel (link tu...) nazwą: komoda 6 szuflad. Rzeczone szuflady będą nie tylko częścią dekoracji, ale także zostaną wykorzystane jako magazyn charakterystycznych restauracyjnych akcesoriów.
W dwóch szufladach, tych pierwszych od góry, zostaną ułożone śnieżnobiałe i seledynowe obrusiki, koronkowe serwety, materiałowe serwetki, czyli jednym słowem, bielizna stołowa wyjmowana na okazje iście niezwykle.
W dwóch kolejnych, tym razem środkowych szufladach, leżeć będą ekstra solniczki i komplety widelców, które posłużą konsumentowi w czasie jedzenia sytego obiadu z wysokokalorycznymi lodami o smaku wanilii.
Te dolne szuflady otwierane będą nieczęsto, bo istnieje pewne niebezpieczeństwo, że brud gromadzący się na parkiecie podczas całego dnia, zagrozi czystemu wyglądowi włożonych doń przedmiotów.
Model określony skrótowo komoda 6 szuflad będzie spełniał dodatkowo funkcje reprezentacyjne. Jego ciemny odcień przysporzy wnętrzu elegancji (przeczytaj więcej). Postawione na nim świeczniki lub położone na blacie świeczki zapachowe bądź elektryczne lampki w kształcie kaganka, podkreślą magię długich, odurzających jaśminem i akacją, wczesnoletnich nocy.

komoda
Oprawcowane przez: Herry Lawford
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Komoda w stylu Ludwika XIV, zakupiona w sklepie z starymi meblami, uwydatni klimat restauracji nawiązujących swoim jadłospisem do kuchni francuskiej. Mebel z ozdobami roślinnymi, charakterystycznymi dla secesji, będzie wspaniale łączył się z salą urządzoną w stylu obowiązującym jeszcze przed I wojną światową. Nie trzeba bardzo dobrze znać się na sztuce, aby gustownie aranżować wnętrza, najistotniejsze staje się wyczucie dobrego smaku.
Jeżeli konsumenci będą wyśmienicie czuli się w karczmie, ładny, wyeksponowany mebel (https://www.meblemagnat.pl/biurka-drewniane-sosnowe) stanie się tematem kobiecych i męskich rozmów przy ławie. Niejedno małżeństwo zapragnie posiadać taki sam model w swojej sypialni. Być może, na dźwięk słów: komoda 6 szuflad, usłyszanych w telewizyjnej reklamówce, zdecyduje się władować swoje oszczędności w taki właśnie mebel - poznaj ofertę szafek na
2018-08-09 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.