Wybór odpowiedniego do naszych wymagań miejsca na siedzibę firmy jest niezwykle ważną decyzją

Wielu właścicieli firm, którzy szukają własnego lokalu usługowego, powinno wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję. Mogą albo wydzierżawić, albo kupić lokal na własność. Jeżeli chcemy posiadać lokal w środku miasta, musimy zdecydować, czy efektywniejszą możliwością będzie wynajęcie, czy kupno własnego biura.


Biznesmen
Oprawcowane przez: www.pvz.lt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przed podjęciem definitywnej decyzji, trzeba przemyśleć wszystkie za i przeciw. Przede wszystkim pomieszczenia usługowe we Wrocławiu, w centrum miasta, są droższe od tych zlokalizowanych w odleglejszych krańcach stolicy. Poza tym wiążą się z coraz częściej spotykaną trudnością – miejscami parkingowymi. Wybór adekwatnego lokalu na prowadzenie firmy, jest istotnym przedsięwzięciem. Zobacz tutaj: klikam.

Z pewnością będzie miał bezpośredni wpływ na promocję naszej kancelarii prawnej oraz jej miejsce na wrocławskim rynku i nie tylko. Ponadto istotną sprawą jest to, czy zależy nam na znalezieniu stałego lokum dla przedsiębiorstwa, czy może wybrany przez nas lokal do wynajęcia Wrocław będzie służył nam wyłącznie na jakiś czas. Ponadto musimy pomyśleć o naszych klientach.

Jeśli nasza firma obsługuje klientów biznesowych itp., powinniśmy zapewnić im dobre uwarunkowania jak choćby miejsca parkingowe, łatwy dojazd, windę w budynku itp. Jeżeli nasza grupa docelowa nie wymaga takich potrzeb, możemy mierzyć w zupełnie inne miejsca lokalowe, chociażby te usytuowane w samym rynku, do którego dotrzeć można tylko pieszo, czy chociażby te usytuowane na piętrze itd. Więcej informacji tutaj: archicom.pl/o-firmie.

Chodzi również o miejsca uczęszczane, duże nasilenie ruchu, umiejscowienie przy ruchliwych ulicach, arteriach komunikacyjnych. Lokale usługowe powinny posiadać też przeszklenia i wejścia od strony ulicy. Najbardziej pożądane jest położenie na parterze, a najpopularniejsze powierzchnie to około 10 m kw. W stolicy Dolnego Śląska co roku, małych miejsc usługowych przy ulicach ubywa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.