Efektywne metody reklamowania naszego nowootwartego sklepu

Gdy otwieramy nowy sklep, warto zatroszczyć się o to, aby klienci jak najszybciej o nim dowiedzieli. Przydadzą się wszelkiego typu reklamy przedstawiające naszą działalność jak również przedstawiające naszą ofertę potencjalnym klientom.


gazetki
Najczęściej stosowanym typem reklamy są ulotki. Jest to zarówno niedrogi sposób na reklamę oraz wymagający niewiele pracy. Wystarczy posiadać projekt ulotki i udać się do drukarni czy też innej firmy zajmującej się poligrafią i wydrukować artykuł reklamowy. Warto jednakże pamiętać o tym, że jest to mało ekologiczne rozwiązanie, bowiem zużywamy wiele papieru. By na bieżąco powiadamiać klientów o ofercie możemy drukować gazetki reklamowe. Można je rozdawać jak ulotki czy też dawać w gratisie do zakupów robionych w sklepie.

Zawierają one obecne promocje i wyprzedaże w sklepie jak również fotografie produktów. Gazetki reklamowe często tworzone są z papieru po recyklingu, co jest bardzo ekologicznym pomysłem. Można również umieszczać bannery w pobliżu sklepu i zamawiać reklamy w miejskiej prasie przykładowo w Poznaniu czy Krakowie. Na pewno zachęca to klientów do odwiedzin w naszym sklepie a także do kupienia proponowanych produktów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.