Znakomity sposób na gadżet promocyjny dla każdego kibica piłkarskiego

Pośród niezliczonej ilości różnego rodzaju gadżetów reklamowych są też takie, które zostały stworzone głównie dla miłośników footballu albo pozostałych gier ze sprzętem sportowym, do uprawiania jakich potrzebna jest piłka.


Mogłyby być to manualnie szyte dwuwarstwowe produkty, które mogą promować kluby sportowe, ich sportowców albo sponsorów.
Rybki, akwarium
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu


narożny blat kuchenny
Oprawcowane przez: Tom Chapman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Mogłyby być także użyte do promocji imprez o charakterze sportowym czy drużyn sportowych. Tego typu piłki reklamowe mogą być stosowane także jako gadżet przy różnego rodzaju kampaniach w plenerze albo >>> serwis internetowy do promowania firm. Piłki reklamowe są stosunkowo tanią formą gadżetu reklamowego, a tym samym bardzo niedrogim nośnikiem przekazu reklamowego. Jest to świetny pomysł na prezent dla dowolnego kibica piłkarskiego. Piłki reklamowe są najczęściej wytwarzane z PVC w wykończeniu błyszczącym albo satynowym. Takie piłki mogą być produkowane w paru wymiarach oraz kolorach.


Wanna
Oprawcowane przez: Wilfredo Rodríguez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dla przykładu piłka reklamowa o promieniu 8,5 cm może być wykonana z 32 paneli. Osiągalny jest druk przy zastosowaniu do 12 barw na jednej łatce piłki. Jest to w pewnej mierze miniatura standardowej piłki "biedronki", ale wciąż umożliwia wykonanie czytelnego zadruku. Piłki mogą być stworzone w dowolnej tonacji oraz mają rozmiar np. 52 - 54 centymetry. Ich ciężar to ok. 160 gram i można by je pompować do ciśnienia 1-2 psi. Poza tym piłki reklamowe mogłyby być również gadżetami antystresowymi.
W tego typu wypadku wyprodukowane są chociażby z gąbki oraz są wykorzystywane do pewnego wyładowywania emocji poprzez ściskanie albo przez zgniatanie. Swoim kształtem mogą przynosić na myśl normalną piłkę do koszykówki albo piłkę nożną, zatem to także świetny patent na prezent dla dowolnego kibica.
2019-05-20 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.