W ostatnich latach bez większego problemu możemy wszystkie ciuchy nabyć w sklepie - każdy kolor i każdy krój

Kiedyś, jeszcze w latach komunizmu, w Polsce szyło się regularnie przeróżnego rodzaju ubrania - od spódnic do płaszczy. Naprawiało się nawet rajstopy i była profesja z tym związana.


ciąża
Oprawcowane przez: Maik Meid
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dziś większość ludzi kupuje ubrania w sklepach, ponieważ wybór jest ogromny.


szycie
Oprawcowane przez: Gustavo Carbonaro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Jak kupić sprzęt AGD i nie przepłacić?

Garnek z kolekcji Cottage marki Vittore Comforto
Oprawcowane przez: www.pieknowdomu.pl
Na podstawie danych z: www.pieknowdomu.pl
Kupując produkty AGD często mamy problem z wyborem tego właściwego. Sprzedawcy prześcigają się w reklamowaniu swoich ofert i często można zgubić się w informacyjnej dżungli.


Białe auto
Oprawcowane przez: paukrus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Mimo że w sklepach półki często uginają się od artykułów różnego rodzaju, a zainteresowani mają możliwość przebierać i wybierać, to istnieje grupa ludzi, którzy wolą, żeby szyto im ubrania. I grupa ta ciągle się powiększa. Nie wynika to z niestandardowych gabarytów jakiejś osoby (chociaż i takie przypadki się zdarzają), ale najnormalniej w świecie z chęci włożenia nietypowej sukienki, czegoś, czego nie będzie miał nikt inny w naszym kraju. Identyczna tendencja bywa zauważalna w modzie ślubnej. Szycie sukienki na wesele jest coraz częściej spotykane. Z wielu przyczyn. Po pierwsze, uszyta na miarę suknia będzie jak ulał na nas pasować, a po drugie, będzie spełniać wszystkie nasze wymagania. Dzięki temu pomysłowi nasza suknia będzie całkowitym spełnieniem dziecięcych snów. Również szycie (http://www.vanthorn.pl/) sukni na bal maturalny cieszy się dużym powodzeniem. Tym bardziej, że ostatnio, kreacje, które są wkładane na ten wieczór przypominają te z czerwonego dywany (zobacz ceny prania dywanów w środzie śląskiej) w dniu rozdania Oskarów. Jeżeli na przykład osobiście pragniemy uszyć jakąś suknię, to musimy spróbować.


Duża grupa osób twierdzi, że szycie wycisza i daje szansę pokazania swych artystycznych zamiłowań. Możemy ubierać siebie oraz mamę lub siostrę.
2018-11-07 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.