W jaki sposób przystroić okno w sposób nowoczesny?

Doskonale zaaranżowane wnętrze to troska o detale. Pomieszczenie w stylu nowoczesnym wymaga nie tylko należytego doboru kolorów i zachowania minimalizmu w umeblowaniu, ale także zaakcentowania charakteru aranżacji poprzez niuanse.
hala magazynowa
Oprawcowane przez: Sonny Abesamis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jednym z nich, wbrew pozorom nadzwyczaj istotnym, jest oprawa okien.


Nowoczesny styl w aranżacji pomieszczeń kieruje się kilkoma regułami. Przede wszystkim – minimalizm wyposażenia oraz wystroju. Poza tym – prostota form; prócz tego – funkcjonalność. Wszystko to sprawia, iż współczesne pomieszczenia powodują odczucie jasnych, obszernych, uporządkowanych. Już dawno wyszedł z mody blichtr, zaś rozstawione na każdej komodzie (polecamy meble ludwik) oraz szafie bibeloty od lat śpią spokojnie w kartonach na poddaszu. Obecnie królują geometryczne, proste kształty a także wyrazista kolorystyka. Wyposażenie salonu, alkowy bądź kuchni nastawione jest przede wszystkim na praktyczne zastosowania. Zamiast zastawiać pokój dekoracyjnymi wazami, obrazami bądź figurkami, lepiej wybrać meble o schludnym, interesującym designie. Same w sobie stanowić mogą dekorację pomieszczenia, pozwalając równocześnie uchować umiar w wyposażeniu.


Właśnie tymi samymi zasadami trzeba się pokierować wybierając zasłonki do wnęk okiennych. W bogatej ofercie sklepów wnętrzarskich znajdziemy mnóstwo rozmaitych możliwości, pośród których każdy znajdzie cokolwiek dla siebie. Weź pod uwagę tak zwane fotorolety. To stosunkowa nowość (zajrzyj koniecznie„Foto” oznacza w tym przypadku odwzorowanie na tkaninie rolety fotografii - rzecz jasna nie jedynie ze zdjęć - ale jakiejkolwiek grafiki czy też obrazka który pragniemy mieć w oknie.
2018-05-20 14:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.