Jak urządzić nowoczesną łazienkę?

Wnętrzarskie trendy zmieniają się co chwilę, a przecież każdy z nas potrzebuje mieć modne i nowoczesne wnętrze.


Niezależnie od wymiaru naszej toalety, trudno znaleźć złoty środek, czyli wyjście, które nie obciąży naszego portfela, będzie się doskonale przedstawiać i posłuży przez lata.


aranżacje wnętrz
Oprawcowane przez: Danko Münzel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Opis podstawowych rodzajów materiałów używanych na pościele, czemu wełna świetnie sprawdza się w tej roli.

zegarek
Oprawcowane przez: Matty Ring
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
To, pod czym będzie się spało, ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla naszego komfortu, ale i zdrowia. Całkiem niedawno jeszcze bardzo popularne były najróżniejsze kołdry i pierzyny wypełnione z puchu, dawały one duży komfort cieplny i równocześnie przewiewność.


W jaki sposób urządzić łazienkę, która nie jedynie wzbudzi zachwyt, lecz będzie również efektywna? Ograniczony metraż nierzadko powoduje, iż wydaje nam się, iż niewiele można zdziałać w materii aranżacji. Jednak mimo pozorów można urządzić zarówno nowoczesną, jak i funkcjonalną toaletę, nawet jeśli ta jest naprawdę niewielka. Zamiana wanny na prysznic to pierwsze należyte rozwiązanie w niewielkiej umywalni. Przebojem ostatnich lat będzie kabina bez zamontowanego brodzika – dzięki niej zachowasz więcej powierzchni w łazience, zaś cała aranżacja będzie wyglądać nadzwyczaj nowocześnie. Duże oraz jasne kafelki znakomicie sprawdzą się na niedużej powierzchni. Najodpowiedniej ułożyć je poziomo. Ponadto warto zostawić odsłoniętą podłogę – to także wizualnie powiększy małą toaletę. Nowocześnie znaczy również minimalistycznie, dlatego dobrze jest postawić na niedużą, prostą armaturę i ograniczyć się do niezbytecznych jej elementów.


Duża łazienka zapewnia więcej możliwości aranżacyjnych, jednak łatwo zgubić dobry efekt końcowy. Łączenie kolorów, faktur i przeróżnych materiałów jest jak najbardziej wskazane, jednak – z głową. Nazbyt wiele obiektów, barw oraz wzorów może niepotrzebnie przytłoczyć wnętrze oraz sprawić odczucie ogólnego bałaganu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.