Torby lekarskie w sklepie online.

Sklep online oferuje torby medyczne w konkurencyjnych cenach. Przechowywanie jak i transport wybranych leków wymaga usytuowania ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zadbać o porządek, ochronę posiadanych farmaceutyków, ich trwałość oraz dostęp do zawartości torby medycznej zawsze, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Uszycie toreb medycznych z solidnych, odpornych na wpływ czynników środowiskowych tworzyw, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich stosowania.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb poprzez symbole medyczne, pozwala na ich szybką i łatwą identyfikację, w momencie gdy zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne wykonane zostały zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na rozerwania. Kieszeń główna torby ma 3 regulowane przegródki. W komorze głównej torby umieszczono też uchwyty na butlę tlenową. W głównej kieszeni zostało specjalnie stworzone miejsce na zestaw opatrunków.

W kieszeniach bocznych jest miejsce na niewielki sprzętoraz uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny.Torby medyczne mają solidne suwaki 15 mm, które zapewniają pewne otwieranie komór torby. Torby medyczne - www.czarmed.pl/sklep/62-torby-medyczne - wyposażone są w uchwyty do trzymania w dłoni, na ramieniu oraz szelki do noszenia na plecach. Torby medyczne oznaczone są krzyżem św. Andrzeja oraz taśmą odblaskową, niezbędną do poprawy widoczności ratownika, pracującego w nocy. Torba jest cała opiankowana, co ochrania jej zawartość w czasie transportu i w razie upadku torby na podłogę. Torby medyczne otwiera się w całości - co gwarantuje łatwy i szybki dostęp do jej wnętrza. http://czarmed.pl/sklep/112-sprzet-ratownictwa-wodnego-


Różne notki

Sprzęt biurowe, czyli wszystko, czego potrzebują firmy.

Dokumenty spięte klipsem
Oprawcowane przez: http://www.freeimages.com
Na podstawie danych z: http://www.freeimages.com
Możliwość takich miejsc jakimi są hurtownie papiernicze Śląsk jest niezwykle duża. Nie da się ukryć, iż w takim miejscu handlu pokazać się może bardzo dużo produktów, bo pod frazą artykuły biurowe Zabrze, da się znaleźć praktycznie wszystko co stanowi jedynie nieliczny powiązanie z produktami papierniczymi. Hurtownia papiernicza proponuje bardzo wielką rezerwę towarów, nierzadko przywożoną wprost z firmy, dzięki czemu oferuje niezwykle interesujące stawki za towar, przystosowuje się zarówno do spraw oraz życzeń klientów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.