Aranżacja pomieszczeń z pomocą fototapet

Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej bez trudności odmienisz mieszkanie. Częstokroć ma wartość artystyczną, zaś tematyka wyobrażeń jest bardzo różnorodna.


Można ją wykonać również używając swego zdjęcia.
tableau - mieszkanie
Oprawcowane przez: Robert Cupisz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W jaki sposób uwydatnić styl wnętrza z pomocą fototapety? Jeżeli nie podoba Ci się wystrój Twojego domu, i nie posiadasz wielkich funduszy, ani projektu na powtórną aranżację pomieszczeń w domu – fototapeta jest pomysłem dla Ciebie. Czy fototapety wzgórza (sprawdź stronę) nadadzą się do każdego wnętrza? Bez wątpliwości! Nic nas nie ogranicza, i biegły projektant mieszkań ochoczo korzysta z tychże możliwości. W łazience, w pomieszczeniach kuchennych, czyli w punktach jakie są narażone na działanie wody, możemy zastosować fototapetę pokrytą laminatem czy też wykorzystać panele z hartowanego szkła. Dodatkowo paleta w doborze wzorów gwarantuje możliwość spożytkowania fototapet dosłownie w każdym pomieszczeniu, tak w eleganckim salonie w stylu glamour, kolorowym pokoju malucha jak i w zwykłej łazience.


Wnętrze restauracji
Oprawcowane przez: Danny Fowler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Fachowiec
Oprawcowane przez: Rintal Polska
Na podstawie danych z: Rintal Polska


Jasne fototapety niebo jest to idealna opcja dla niedużych oraz ciemnych mieszkań. Głębia krajobrazu rozjaśnia pomieszczenie jak też optycznie je powiększa. Jest to idealny sposób na wizualne powiększenie malutkiej toalety. Fototapety z graficznymi deseniami także doskonale nadają się do zwiększenia pomieszczenia Twego salonu albo innego pomieszczenia.
Wysokie wieżowce to coś dla lubiących aktywne życie. Z kolei barwne kamienice w meksykańskim stylu jest to oferta dla śmiałych, pragnących przełamać schematy i stworzyć fantastyczny efekt eksplozji odcieni a także kształtów.
2018-06-26 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.