Do czego oprócz naturalnie notowania może służyć długopis?

Jeżeli prowadzisz swoją spółkę oraz nie wiesz co jeszcze mogłoby pomóc Ci w jej efektywnej promocji, to należałoby zapytać się o zdanie jakiegoś członka personelu renomowanej agencji reklamowej.
Na pewno zasugeruje różne tak zwane nośniki reklamy, takie jak np. kubki lub długopisy.


szafka
Oprawcowane przez: Christian Aleksander
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


długopis z profilowanym trzonem


Dla przykładu długopis z profilowanym trzonem, na którym można umieścić nadruk z nazwą Twojej firmy. Tego typu pisak mógłby być wyprodukowany z plastiku albo przykładowo z metalu scalonego z gumą. Ten końcowy składnik sprawia, że wspomniane narzędzie lepiej trzyma się w ręku, co jest przecież wyjątkowo istotne w czasie pisania. Aż pragnie się go wykorzystywać przez jak najdłuższy czas. Jest to oczywiście bardzo intratne dla każdego reklamowanego przez tego typu pisak interesu. To zatem jeden z najbardziej korzystnych cenowo oraz najbardziej skutecznych sposobów na promocję Twojej firmy.


Należałoby wspomnieć, że dla składającej zamówienie osoby w agencji reklamowej taki tak zwany gadżet reklamowy spółki jest niezwykle tani. Cena waha się wokół sumy około złotówki, chociaż jest ona zależna od wzorca pisaka oraz nakładu, w którym ma być on zrobiony. Naturalnie takie detale jak kolor wkładu czy konkretnego produktu, którym jest długopis z profilowanym trzonem jest kwestią do ustalenia.
A jaki jest termin realizacji tego typu zlecenia? To już zależy od nakładu oraz aktualnego tzw. zajęcia agendy reklamowej, jednak czas ten mógłby wynosić od paru do parunastu dni. Zakupione długopisy mogłyby być wysłane przy pomocy np. firmy kurierskiej.
2019-03-10 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.