Zwierzęta darzysz miłością od najwcześniejszych lat

Tej miłości pozostajesz oddana do dziś i chociaż od dłuższego czasu już masz własną rodzinę, pies i dwa koty okazują się na równi z Wami pełnoprawnymi członkami tej rodziny.


W swoich pociechach także zaszczepiłaś tę miłość do zwierząt.
kadr - mieszkanie
Oprawcowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


szpilki
Oprawcowane przez: Robert Couse-Baker
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wasz mały zwierzyniec daje Wam rzeczywiście dużo radości, a zadaniami dzielicie się wszyscy pomiędzy sobą. Nawet nie chcesz myśleć co by było gdyby, kiedyś miało ich braknąć. Dla Ciebie i Twoich najbliższych dom zrobił by się nagle niezwykle pusty. Czy znajdzie się coś, czego nie lubisz i co Ci przeszkadza we spólnym życiu ze zwierzakami? To oczywiście ich sierść, która nieraz w gruncie rzeczy jest w każdym kąciku mieszkania, o tapczanach i fotelach już nawet nie wspominając. Jednak zaparłaś się i na to odnalazłaś świetny sposób. Poczytałaś, poszperałaś w internecie i znalazłaś to, czego szukałaś od bardzo dawna - elektroszczotka szybko zlikwidowała ten kłopot. Obecnie Twoje czworonogi leniwie przesiadują na fotelach, a Ty absolutnie nie martwisz się pozostawianą przez nich sierścią. Zakupiona wcześniej elektroszczotka świetnie daje sobie radę z nimi. Jest tak zbudowana, że cała siła ssania została skierowana na zbieranie zanieczyszczeń. To powoduje, że taka elektroszczotka funkcjonuje wyraźnie lepiej niż zwykły odkurzacz, a dla każdego jednego właściciela zwierzaka jest wręcz wymarzonym sprzętem.
Jeśli tylko naprawdę kocha się zwierzaki, zawsze odnajdzie się sposób na to, aby różne uciążliwości wspólnego życia pod jednym dachem szybko wyeliminować. Jak w każdej jednej innej sytuacji, powinno się normalnie wyłącznie pragnąć znaleźć kompromis.
2018-01-17 14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.