Jakie szafki zakupić do łazienki? Które będą najbardziej funkcjonalne, a przy tym stylowe?

Istotna kwestia – jakie szafki do łazienek zakupić? Wybór jest ogromny, dlatego mamy modele duże i małe, wiszące, jest szafka łazienkowa słupek, są różne barwy oraz style. W jakie sposób dobrze wybrać, żeby nasza łazienka zyskała pięknego wyrazu i służyła nam jak najlepiej.

Łazienka
Oprawcowane przez: Karen Green
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że w projekcie łazienki ważną rolę pełnią szafki. Tego typu meble są w sklepach w wielu rozmiarach, do tego nie musi to być klasyczna szafka z umywalką, ponieważ bez problemu zaprojektować można coś bardziej oryginalnego. Jeżeli mamy sporą łazienkę, co wiążę się z posiadaniem okazałej ilości akcesoriów łazienkowych, to opłaca się przemyśleć kupno kompletu mebli, jaki składa się najczęściej z szafki podumywalkowej, wiszącej jak również wysokiej, czyli tak zwanego słupka.

Możliwości jak zaprojektować szafki w łazience jest rzeczywiście dużo. Możemy zaprojektować długi blat pod umywalkę czy skomponować wiszące szafki w niesymetrycznym położeniu, wszystko co jest dla nas najbardziej korzystne - wyposażenia łazienek. Taki projekt szafek łazienkowych powinien być oryginalny, zapewniać funkcjonalność, ale także stylowość. Jeśli nasze lokum nie jest zbyt wysokie, to warto zrezygnować z górnych szafek wiszących.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.