Ostrożny zawsze ubezpieczony

Nieszczęśliwe wypadki mogą się przydarzyć w każdym momencie i często w najmniej oczekiwanej chwili. Skradziony bagaż podczas długo wyczekiwanego urlopu, kontuzja w trakcie praktykowania sportu, bądź wypadek podczas pracy.


Nie możesz uniknąć owych sytuacji, lecz należy ubezpieczyć się od ich przykrych następstw.

Jeśli potrzebne Ci nowe źródło natchnienia, zerknij koniecznie (http://www.foliograf.pl/litery-przestrzenne-cn3e) pod ten odsyłacz. Przeczytasz tam teksty utrzymane przy pomocy analogicznej narracji.

Do najczęstszych wypadków, które są odnotowywane przez ubezpieczycieli przynależą urazy kończyn dolnych i górnych, urazy twarzy oraz głowy. Nie trzeba uprawiać ekstremalnych sportów – wystarczą powszednie domowe prace, jak wieszanie firanek. Podczas owej prozaicznej czynności bardzo łatwo można np. złamać obie ręce oraz być wyłączonym z aktywnego życia poprzez kilka tygodni. Wypłacone świadczenie w formie kilku tysięcy złotych jedynie lekko uśmierzy boleść, jednakże ponadprogramowe środki wesprą w rehabilitacji i dopełnieniu budżetu domowego. Zdarzają się jednakże groźniejsze przypadki powodujące nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu.


Różne notki

Walory mebli z drewna litego

komoda
Oprawcowane przez: ArtDecor24.pl
Na podstawie danych z: ArtDecor24.pl
Wiele osób marzy o drewnianych meblach. Wiążą się one z wytrzymałością, która przetrwa wiele lat. Wprowadzają też specyficzny nastrój do naszego domu. Co dobrze jest o nich wiedzieć?
Drewniane sprzęty to świetna inwestycja. Aczkolwiek wymagają troski i nie należą do tanich, to mogą odpłacić się urodą i niepowtarzalnym stylem. Warto rozważyć ich zakup, jeśli chcemy radować się pięknym wnętrzem, które możemy stylizować na sporo sposobów.


dom
Oprawcowane przez: Nina Matthews
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków jest polisą uzupełniającą oraz dobrowolną. Powinien ją posiadać każdy, bo jej zakres nie sprowadza się wyłącznie do ochrony w wypadku doświadczonego urazu. Ubezpieczenie to również ochrona osób bliskich. Jeżeli ubezpieczony doświadczy nieszczęśliwego wypadku, na skutek którego potrzebował będzie ciągłej opieki, wtenczas może otrzymać świadczenie pokrywające koszty terapii jak też rehabilitacji.


Z kolei w razie zgonu poszkodowanego, wykupiona polisa zabezpieczy przyszłość krewnych. Ubezpieczenie od nieszczęśliwego wypadku to nieodzowne zabezpieczenie dla każdego – dla osób pracujących w domu albo w biurze a także dla przedsiębiorców.
2019-01-02 08:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.