Co należy zrobić aby skutecznie zareklamować własny produkt lub usługę?

W dzisiejszych czasach marketing dotyczy niemal każdej dziedziny naszego życia. Nie jest istotne czy robimy zakupy w dużym markecie, czy przeglądamy strony internetowe lub oglądamy ulubiony serial w telewizji, czy też nawet kierujemy samochodem, na każdym kroku dookoła nas są reklamy. Są one potężnym środkiem który oddziałuje na naszą podświadomość po to by zachęcić potencjalnego klienta do wybrania określonego towaru lub usługi. Producenci doskonale wiedzą że muszą przygotować dość sporą sumę pieniędzy na działania marketingowe, gdyż w obecnych czasach jest to podstawa do skutecznej sprzedaży.
Pragnąc zareklamować swój produkt, pomysł lub usługę potrzebne nam są środki przekazu. Warto mieć w świadomości to że jest ich mnóstwo, chociażby telewizja, internet, prasa, kolportowanie ulotek. Ale czy podczas oglądania reklamy w telewizji nie zdarza się tak, że przełączamy w tej samej chwili na inny kanał, czy ukazujące się nowe okno reklamowe w przeglądarce internetowej nie spowoduje lekkiego zdenerwowania gdy szukamy ważnych informacji na interesujący nas temat. Otrzymując do naszych rąk ulotkę na ulicy po dłuższej chwili wyrzucamy ją do pobliskiego kosza. Stąd też pojawia się potrzeba także reklamy outdoorowej, trzeba zwrócić uwagę że w dużych miastach jest ich znacznie więcej niż gdziekolwiek indziej.

Różne notki

Każdy towar można w różnoraki sposób zareklamować, jednakże gdy chodzi o auchan, to gazetki promocyjne są najszybsza formą przekazu dla klientów.

Gazetka
Reklama na przestrzeni obecnych lat stanowczo rozwinęła się i wciąż nie ma zamiaru zwolnić. Jest ona fundamentalnym podmiotem informującym, połączonym z perswazyjnym komunikatem. Jej zadanie, to przekonanie nas do kupna danych dóbr, produktów lub usług.


Billboard
Oprawcowane przez: Mikey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wielkoformatowe reklamy zlokalizowane w widocznym miejscu przy drodze są to po prostu billboardy, mają one za zadanie zwrócić uwagę przechodniów jak także kierowców, nierzadko ustawiane są w pobliżu skrzyżowań, gdzie wstrzymywany jest ruch na kilkadziesiąt sekund. Jesteśmy w stanie je zobaczyć we wszystkich dużych miastach, na przykład poruszając się autostradą A4 z Przemyśla do Legnicy widzimy je średnio co 50 -100 kilometrów. Billboard Rzeszów i billboard Kraków są silnym środkiem przekazu, najprawdopodobniej najbardziej zwracającym i przyciągającym nasz wzrok nośnikiem reklamowym. Jeśli ktoś chciałby przedstawić swój produkt, wielkoformatowe urządzenie reklamowe jest całkiem dobrym i interesującym rozwiązaniem. Dla ułatwienia poszukiwań przedsiębiorstwa które zajmuje się tego typu kwestiami dobrym rozwiązaniem jest wpisać w internecie frazę "billboard Kraków" albo "billboard Rzeszów", lub też "billboardy reklamowe Warszawa". W tak prosty z całą pewnością odnajdziemy kogoś kto oferuje usługi reklamowe oraz udostępnia billboardy w pobliżu większych miast. Pomyśl, czy nie warto zamieścić reklamy na billboardzie w Krakowie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.