Sieć ekranów

Billboardy, to najbardziej popularna odmiana nośników promocji. Są to przestrzenie na jakich układa się reklamę produktu. Można je spotkać w każdym dogodnym miejscu.

Billboardy Kraków zdołają posiadać przeróżny kształt i rozmiar. Bardzo istotną kwestią jest dobrane podświetlenie billboardów. Poprzez oświetlenie osobnych części danej reklamy, można ją wspaniale wyeksponować.
Telebim w Krakowie
Na podstawie danych z: www.medas-media.com.pl
Billboardy Kraków, to największa i najlepsza ekspozycja plakatu reklamowego. Jest efektywną reklamą o szerokim zasięgu. Rozmieszczane przy ruchliwych szlakach, albo przy marketach, dają sposobność obejrzenia przez dużą ilość możliwych nabywców. Ich wielkość przynosi zrozumiałą ekspozycję marki. Billboardy Kraków to środek masowego przekazu o bardzo znaczącym potencjale. To masowy zasięg dojścia do licznych grup docelowych, przy bezpośrednim oddziaływaniu - billboard kraków. Billboardy zajmują czołowe miejsce pośród reklam zewnętrznych.
Scalone ze sobą współczesne ekrany, tworzą oryginalny i ogromnie przyciągający pod względem wizualnym telebim. Parę takich przekaźników tworzy sieć telebimów.
Telebimy
Oprawcowane przez: vikkiq
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Reklama na telebimach, to współczesny i efektywny sposób demonstracji przedsiębiorstwa, artykułów i usług.
W dobie najnowszych technik, oraz coraz szybszego tempa życia, sieć telebimów jest wyjątkową techniką, jaka dopuszcza prędko przekształcić zawartości i nadążać za zmianami. Będący w ruchu, duży obraz przyciąga uwagę i jest po wielokroć więcej utrwalany aniżeli zwyczajny obraz. W obrębie reklamy zewnętrznej, nadrzędnym czynnikiem jest możliwość dotarcia z przekazem do największej ilości ewentualnych klientów.

Przez wdrożenie cyfrowej technologii diodowej, dopuszczalne jest wyświetlanie filmu zarówno w dzień, jak i w nocy i niezależnie od warunków pogodowych. Świecące diody umożliwiają na zrobienie niepowtarzalnego efektu wizualnego. Sieć telebimów działających w technologii cyfrowej, to skuteczna odmiana reklamy, jaka dociera wprost do odbiorcy w paru lokalizacjach jednocześnie. Jest to ogromna ilość ludzi, z jakich cząstka na pewno okaże się nabywcami reklamowanego towaru.
2018-01-18 11:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.