Sprawdź jak światło wpływa na Twoje ciało

Od dawna wiadomo, że charakter oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie. Spędzając kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pokoju czy biurze warto zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła i tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku.

żyrandol w pokoju
Oprawcowane przez: Ronald Sarayudej
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pośród wielu rodzajów lamp dostępnych obecnie na rynku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na oświetlenie diodowe i oświetlenie led. Te dwa typy korzystnie wpływają na naszą fizjologię, dlatego są najczęściej używane do projektowania aranżacji określanych jako oświetlenie biodynamiczne.
Modelując odpowiednio natężeniem światła, jego barwą, oddawaniem koloru i kilkoma innymi parametrami można uzyskać efekt bardzo podobny do oświetlenia naturalnego, działającego pozytywnie na stan zdrowia człowieka, jego koncentrację i samopoczucie.
Lampyilampki.pl - oświetlenie
Na podstawie danych z: Lampyilampki.pl


Decydując się na zakup oświetlenia biurowego czy przemysłowego lub lamp do domu trzeba zwrócić uwagę nie tylko i wyłącznie na ich dekoracyjny charakter i efektywność ale przede wszystkim na oddziaływanie na fizjologię człowieka i jego dobową aktywność. Przy wyborze danego modelu lamp najlepiej skontaktować się ze specjalistami, którzy zaproponują najbardziej optymalną opcję i pomogą zaprojektować właściwą linię profesjonalnego oświetlenia.
2019-01-18 01:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.