Fototapety w aranżacji pokoi

Od czasu do czasu każdy w własnym mieszkaniu musi odświeżyć ściany. W takim przypadku zadajemy sobie pytanie co wybrać, malowanie ścian, tapety, czy fototapety, ażeby aranżacja wnętrz w naszym mieszkaniu była unikalna.


Fototapeta z motywem lasu
Oprawcowane przez: Demural
Na podstawie danych z: http://demural.pl
Odcienie ścian i ich ornamenty zdołają przyznać pomieszczeniu absolutnie inny design. Potrafią zwiększyć, zminimalizować pokój, bądź przez tapetę, bądź naklejki na ścianę - demur.pl/naklejki/na-sciane - nadać mu intymnego temperamentu. Możemy wyłonić dekorację, której zadaniem będzie nie tylko zdobienie przestrzeni mieszkalnej, ale też oddziaływanie na nas samych. Ściana może bawić, uczyć, motywować i inspirować. Prosta, współczesna postać plakatu idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu i wpisze się w dowolną aranżację.

Świeżości projektowi wnętrza przyznają plakaty w formie kolorowych grafik, niejednokrotnie nawiązujących do popkultury, jakie są idealnym projektem na przełamanie chłodnej atmosfery panującej w minimalistycznych aranżach. Zamiarem nadania wnętrzu ekspresji i charakteru, biel ściany jest możliwość łagodnie ozdobić. Zdołamy ją wyeksponować za pomocą plakatu, naklejki na ścianę, czy motywacyjnego napisu. Funkcją dekoracji ścian jest nie tylko animizacja i wzbogacenie wnętrza. Nie trudno dostrzec, że pomysłowe frazy na ścianie to absolutny szlagier ostatnich paru sezonów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.