Rodzaje taśm do pakowania

Istnieją różne rodzaje taśm, które stanowią niezwykle rozległy obszar ze względu na ich cechy oraz zastosowania, mimo że są znane prawie wszystkim, to jednak nie każdy potrafi odróżnić je od siebie.


Niektóre używane są przez firmy kurierskie, a inne – chronią paczki czy też stosowane są przez m.in. policję oraz straż pożarną.


Różne notki

Z jakiego powodu wytwarza się obecnie tak wielkie ilości telefonów i smartfonów.

smartfon
Oprawcowane przez: NOKIA
Na podstawie danych z: NOKIA
Obecnie telefony komórkowe to jeden z najczęściej kupowanych elektronicznych urządzeń. Co roku produkuje się na świecie setki milionów urządzeń, z których coraz większą część stanowią smartfony.


Jedną z wielu rodzajów jest taśma pakowa z nadrukiem, spotykaną najczęściej przy kurierskich paczkach, które ochraniają. Zazwyczaj mają logo właściwej firmy oraz charakterystyczne dla nich barwy. Wszelkie taśmy są bardzo solidne i potrafią trzymać się nawet w temperaturach niskich. Form ich jest bardzo dużo – niektóre charakteryzują się cichym rozpakowywaniem, co natomiast usuwa uciążliwy hałas, a inne są tworzone z kauczuku naturalnej lub syntetycznego, bądź papieru. Można wyróżnić także taśmy pakowe automatyczne, stosowane w specjalistycznych maszynach, samoczynnie pakujących. Oferowane są również taśmy, które służą do klejenia pakunków o nader dużym napięciu. Taśma pakowa z nadrukiem to rzecz nader przydatna, co potwierdza ich różnorodne zastosowanie.


Wina australijskie
Oprawcowane przez: Joseph’s Wine & Food
Na podstawie danych z: Joseph’s Wine & Food


Co ważne – oferowana jest też taśma klejąca z nadrukiem oryginalnym, którą stosują kurierskie firmy oraz spółki wysyłające dużą ilość paczek, takie jak wydawnictwa albo księgarnie. Można je stworzyć z pomocą wielu firm, projektujących i produkujących odpowiednią ilość taśm.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.