Miasta też mogą mieć własną tożsamość, być rozpoznawane jako miejsca szczególe, piękne i zapewniające bezpieczeństwo zarazem.

Superoszczędne, o wydłużonej trwałości, przyjazne dla środowiska i dające pełną możliwość kontroli — diody świecące, otwarły całkiem nowy zasięg możliwości w tworzeniu systemów oświetleniowych. W ciągu ostatniej dekady, postęp technologiczny uzyskał prawie prędkość światła.

Przy wykorzystaniu intensywnego białego lub różnobarwnego światła, powstały rozwiązania fascynującego oświetlania, przeróżnych obszarów i modeli, przeróżnych nastrojów. Oświetlenie drogowe jest jednym z podstawowych elementów sieci infrastruktury technicznej miast, dzielnic i gmin. Związane z oświetleniem obciążenia finansowe, od planowania, poprzez tworzenie, aż do użytkowania, stanowią znaczące wydatki dla samorządów lokalnych.

Oświetlenie ledowe
Oprawcowane przez: Yasna Communications
Na podstawie danych z: Yasna Communications
Bieżące wydatki ponoszone na energię elektryczną i wydatki związane z serwisem oświetlenia drogowego, stanowią istotny punkt w budżetach samorządów. Obniżeniu opłat ponoszonych na energię elektryczną oraz nakładów związanych z serwisem sieci oświetleniowych sprzyjają przede wszystkim najbardziej nowoczesne lampy z diodami LED, charakteryzujące się bardzo wysoką trwałością i pozwalające znacząco zmniejszyć zużycie prądu przy utrzymaniu ilościowych i jakościowych cech oświetlenia.

Z wolna, ale stanowczo, drogowe oświetlenie diodami świecącymi, dochodzi do momentu codziennej rzeczywistości. Co interesujące, w Polsce nie prowadzą w tym zakresie jedynie wielkie metropolie lecz także małe miejscowości i gminy. W wielu modyfikacjach oświetlenia drogowego na obszarze całego kraju, przy wymienianiu oświetlenia na nowsze, większość z nich stanowi kompleksowe oświetlenie LED - /www.trilux.com/pl

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.