Dlaczego kupno nowej lodówki może w pozytywny sposób wpłynąć na zyski restauracji bądź supermarketu

Artykuły przeznaczone do sprzedaży muszą się doskonale prezentować. Żaden trzeźwo myślący konsument nie kupi zwiędniętej rzodkiewki albo bananów uszkodzonych w czasie transportu. Dlatego tak istotne stają się ładne kolorowe opakowania i ciekawie zaaranżowane wystawy sklepowe. Wzrok kupującego przyciągają również wielkie meble chłodnicze, a wyłożony tam towar kusić powinien zwłaszcza tych, którzy wybrali się na zakupy nie jedząc wartościowego śniadania.
dowiedz się więcej
Oprawcowane przez: Segafredo Zanetti
Na podstawie danych z: Segafredo Zanetti
- Poszukujesz mebli chłodniczych?Sprawdź tutaj
W prywatnych domach szybko psujące się artykuły spożywcze przechowujemy w lodówkach czy zamrażarkach. Tego rodzaju sprzęty AGD są najczęściej małych gabarytów, rzecz jasna w porównaniu do maszyn używanych w przemyśle mleczarskim, i absolutnie nie sprawdziłyby się podmiejskich knajpach, hipermarketach albo cukierniach. Wspomnieliśmy już w tym miejscu, że dobra ekspozycja może zdziałać cuda, natomiast w warunkach domowych, bądź co bądź na razie nie musimy eksponować ledwo co kupionej szynki lub sera żółtego.


Różne notki

Znajdź optymalną wannę do swego wnętrza, by łazienka przedstawiała się naprawdę pięknie

image - dom
Oprawcowane przez: wolfgang.mller54
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wygodne wyposażenie łazienek bywa bardzo ważne, bo czynności realizowane w tym wnętrzu wymagają właściwych warunków. Pomyślnie dzisiaj do dyspozycji osób urządzających łazienki pozostaje dużo ładnych oraz ergonomicznych artykułów.


Do restauracji czy innych lokali gastronomicznych, a także sklepów potrzebne bywają takie maszyny chłodnicze, które posiadają oszklone ścianki i drzwiczki. Konsument może wówczas obejrzeć przygotowane przekąski lub desery, a w samoobsługowych punktach sprzedaży wyciągnąć interesujące go produkty. Wybór konkretnej lodówki jest uzależniony od typu prowadzonej działalności. W jadłodajniach zobaczymy nadstawki lub witryny chłodnicze, z kolei w ogromnych sklepach najlepiej sprawdzają się mniejsze albo większe regały oraz lady chłodnicze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.