Proste metody na przyciągnięcie klienta

Skuteczna reklama niedużej firmy nie musi być droga. Do odbiorcy zdołamy dotrzeć już za parę tysięcy złotych. Do wyboru jest bez liku sposobów - od zwyczajnych folderów po kampanie w miejscowych publikatorach.


Każda osoba otwierająca firmę powinna pamiętać o reklamie. Nawet perfekcyjny pomysł na interes nie sprawdzi się przy braku nabywców. Nie warto jednak działać nierozważnie. Gdy interes dopiero raczkuje, liczy się każdy grosz. Wielkie pieniążki na reklamę w TV albo najogromniejszych pismach wydają rynkowi giganci. Na początku starczą katalogi, ogłoszenie w regionalnej prasie czy internecie czy też niewielki billboard w otoczeniu przedsiębiorstwa. Wybór sposobu zależy od możliwości pieniężnych, jak też zakresu prowadzonej aktywności. Gros profesjonalistów podkreśla jednakże, że planując najmniejszą wręcz kampanię, warto zastosować sposoby mieszane. Takowa strategia zwiększa szansę na dojście do ogromnej grupy klientów.


Dwójka maluchów
Oprawcowane przez: Donnie Ray Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dla przykładu nowo powstała restauracja (zobacz www.anatewka-manufaktura.pl) musi zdecydować się na kolportaż ulotek na obszarze pobliskich osiedli, jak i na kilka niedrogich reklam w miejscowej prasie czy darmowych gazetkach. Świetnym pomysłem są gadżety reklamowe, tj. polary - sprawdź propozycję| - z nadrukiem. Istnieje wiele sposobów na korzystanie z konkretnych form reklamy jak też opracowanie kampanii.


Foldery jest to prosty a także niedrogi sposób dojścia do klienta, należy jednak z nimi uważać.


Różne notki

Nie rozliczyłeś się dotychczas z przychodów uzyskanych w ubiegłym roku

Nie ma na co czekać, gdyż czas nas goni. Zwłaszcza, iż nie bywa to skomplikowane zadanie i niewątpliwie dasz sobie radę z tym doskonale i szybko, nie opuszczając nawet z domu.


Rozmazane na szybie auta czy zalegające przy wejściu do klatek schodowych odstraszą klienta. Katalogi można roznosić samodzielnie, desygnować to zajęcie swoim pracobiorcom, wynająć żaków bądź skorzystać z usług roznosiciela.
2018-07-04 15:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.