Segreguj śmieci wspólnie ze swym dzieckiem! Jest to świetna zabawa!

Nauka. Termin ten nie brzmi szczególnie kusząco dla uszu malucha, które poznało już co to obowiązki: książki, przyswajanie wiedzy.


Wyraz ów nie kusi też nas samych, jeśli szkolne lata dopiekły nam.


kuchnia


Zatem proponujemy: nie uczucie segregować dzieci śmieci! Nie udzielać lekcji? Jak zatem uwrażliwić dziecko na potrzeby środowiska oraz nauczyć je należycie postępować z produkowanymi każdego dnia śmieciami? Bawmy – i dopiero bawiąc – uczmy! Dzieciństwo jest niesłychanie ważnym okresem w życiu każdego człowieka. To wówczas kształtują się fundamenty przyszłego systemu wartości, autokrytyka oraz preferencje. Aby te górnolotne słowa ubrały się w kształt czyniący latorośl w przyszłości wartościowym człowiekiem, istotna jest właśnie ona: zabawa! Bawcie się w segregację! Jakim sposobem? Choćby wykorzystując poszczególne elementy do zabawy! Składajcie recyklingowe zabawki, bawcie się w dawanie przedmiotom nowego życia.

Chciałbyś poznać coś równie ciekawego? Super, ta strona (http://www.creoconcept.pl/pl/kontakt/) z pewnością będzie dla Ciebie użyteczna, ponieważ odnajdziesz tam dużo tego typu danych.

Zakup barwne pojemniki do segregacji.


Różne notki

Pajacyki oraz buciki dla niemowląt- niezbędne części garderoby naszych dzieci zapewniające ogromny komfort

dziecko
Oprawcowane przez: Raoul Snyman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zdecydowanie każdy rodzic chce zapewnić dla swojego maleństwa komfortowe warunki do rozwoju. Zapewne bardzo duże znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci pełni ubiór, ponieważ ma on zagwarantować maluszkowi ochronę przed przeziębieniami, a także wygodę podczas różnorodnych zabaw. Zdecydowanie należy zadbać o to, aby garderoba naszych pociech spełniała wszelkie wymagania.


Istnieją surowce, jakie mogą być przetwarzane w nieskończoność, jak dla przykładu szkło. Przedłużanie życia rzeczom to nie jedynie ich odzysk, lecz również odkrycie nowego zastosowania dla zniszczonych opakowań. Plastykowa butelka, jaka zamienia się we wzorzysty flakonik dla kwiatów, kartonik po mleku pełniący rolę skarbonki na oszczędności czy nietuzinkowa rzeźba zrealizowana z masy papierowej pobudzają fantazję potomka, uruchamiają kreatywność, doskonalą zdolności manualne, a przy wspólnym tworzeniu zabawek zacieśnia się więź między rodzicem, a dzieckiem.


Eskapada do lasu na polowanie na śmieci? Dlaczego nie? Śmieci będą łupami, które będziecie sprawiedliwie pomiędzy siebie rozdzielać: plastik do tego, kto jest łowcą plastiku, szkło dla tego, kto poluje na ten rodzaj "dziczyzny". zabawa będzie przednia, zaś zysk zmasowany!
2019-07-25 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.