Czy wiesz jak znaleźć właściwy żyrandol?

To, na jakie żyrandole postawimy jest bardzo istotną sprawą, bowiem to właśnie one ostatecznie decydują o charakterze wnętrza. Dzisiaj wiesza się je nie tylko i wyłącznie w bawialniach, ale również w sypialniach, przedpokojach, czy też kuchniach, z reguły w centrum sklepienia. Wykonane mogą być z kryształków, ze szkła, z porcelany, z paciorków, z witek wikliny.
lampa
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux
Mogą być też wydmuchiwane, papierowe a nawet gumowe. To, na jaki wariant żyrandola postawić, winniśmy uzależnić przede wszystkim od kierunku jaki pragniemy przydać wnętrzom które urządzamy, od mebli które już wcześniej nabyliśmy. Dla przykładu, jeśli postanowiliśmy wyekwipować nasze gniazdko w tak modnym ostatnimi czasy kierunku vintage, który to ma odzwierciedlać nasz charakter, dobór każdej rzeczy, sprzętu powinien być bardzo dobrze przemyślany.

Różne notki

Dlaczego fototapety są tak popularne pośród ludzi którzy urządzają swoje mieszkania oraz domy.

fototapety
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu
Oglądając zdjęcia wielu mieszkań i domów często można zauważyć na nich przepiękne pejzaże, cuda architektury albo zwierzęta. Duża część z tego typu motywów to nic innego, jak klasyczne fototapety, jakie od kilkunastu lat są ogromnie popularne wśród osób które urządzają swoje mieszkania i domy.


Rzecz jasna żyrandol retro musi mieć najmniej dwadzieścia lat, lub ewentualnie być "spod igły", lecz jedynie wyglądający "staro". W mojej kuchni na przykład zawisł niedawno żyrandol (oświetlenie kuchni) vintage z wydmuchanego szkła, które ma w sobie zatopione bąbelki. To jest celowa wada, która w połączeniu z wyblakłym zabarwieniem robi wrażenie używanego od lat. Jeśli zaś idzie o rozmiar żyrandola, to muszę przyznać iż nie zawsze "małe jest piękne". Na salonach duży, ekskluzywny żyrandol odwiedź stronę może okazać się świetnym pomysłem.


lampy
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux
Z pewnością przyciągnie uwagę każdego kto wejdzie, przyda klasy oraz nada nastrój tajemnicy. Jednak wyłącznie w bawialni można sobie pozwolić na żyrandol z rozmachem. W korytarzu bądź łazience z kolei wielkość żyrandolu nie powinna przewyższać 50 centymetrów, aby nasz żyrandol nie wydał się przytłaczający. W trakcie kupna żyrandola pamiętać jednak należy, że lepiej jeśli jest on ździebko większy niż zbyt mały. W hipermarketach można również nabyć olbrzymią ilość modeli żyrandoli przeznaczonych do pokoi dla dzieci. Są one niezmiernie kolorowe, bajkowe i radosne.

Można wybrać spośród nieogarnionej ilości rozmaitych kształtów: zwierzątek, księżyców, kształtów geometrycznych z rysunkami bajkowych postaci, i tysięcy innych deseniów, które oświetlą i zarazem sprawią przytulnym każdy dziecinny pokoik. Trzeba jednak pomnieć, iż najlepsze oświetlenie mieszkania osiągniemy przez porozmieszczanie kilku źródeł oświetlenia dodatkowo na ścianie, czy też postawienie lampy stojącej na stole.
2018-06-22 14:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.