Jak idealnie urządzić łazienkę?

Łazienka jest tak samo istotnym pomieszczeniem w domu, co duży pokój i kuchnia. To tutaj szykujemy się rano do pracy lub szkoły, jak również wypoczywamy relaksując się w wannie bądź wybijamy się ze zmęczenia biorąc chłodny prysznic. Z tej przyczyny powinna być drobiazgowo zaaranżowana i doszlifowana w każdym detalu. Jak w związku z powyższym doskonale zaaranżować łazienkę?

Autor wpisu: artaitalia.pl Nie ma jednego pomysłu. Wszystko zależy od osobniczych gustów, potrzeb i poglądów. Jest jednak kilka stałych komponentów, na które należy zwrócić uwagę. Pierwszy z nich to płytki. Aktualnie bardzo powszechne są płytki włoskie, które wyróżnia niepodatność na uszkodzenia a także znakomita jakość wykonania.
Oprawcowane przez: Maja Aniszkiewicz - Jęch
Są niebywale efektowne, mają wyszukane style i różną kolorystykę. Można dzięki nim urządzić zarówno wytworne wnętrza, jak też minimalistyczne łazienka, w których ważna jest przede wszystkim przestrzeń. Designerskie lampy (http://artaitalia.pl/category/meble-wypoczynki) – co warto zaznaczyć – są proste w czyszczeniu, albowiem mają gładką powierzchnię. Następnym koniecznym elementem są oczywiście sanitariaty. Propozycja sanitariatów jest tak duża, że ciężko zdecydować się na określone modele i przewodni styl. Kupując urządzenia trzeba uważać, aby zachowywać stosowne odległości. Inaczej będziemy mieć kłopot z wygodnym używaniem zlewu czy sedesu. Należy zdecydować się czy stawiamy na tradycję, czy może jednak poszukujemy bardziej niezwykłych rozwiązań.


Różne notki

Ciekawe oraz niedrogie meble do łazienki

lustro
Oprawcowane przez: Henry Hemming
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy kupujemy meble do łazienki często zwracamy uwagę na klasyczną biel. Ale, jeśli chcielibyśmy żeby nasza łazienka była ciekawa, dobrze kupić szafki w innym kolorze. Ostatnio możemy wybrać czarne meble do łazienki. To najlepsze rozwiązanie zwłaszcza do większych łazienek lub do tych, które są bardzo skromne. Jeśli nasza łazienka jest przepełniona nadmiarem barw na płytkach meble w kolorze czerni raczej się nie sprawdzą, jednak, kiedy mamy w miarę jednolite kafle lub przejścia kolorów, to możemy rozważyć zakup czarnych mebli.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.