Organizacja szafy – praktyczne rady

Wiosna to czas porządków w domu. Doradzamy w jaki sposób zaprowadzić ład w szafie, w jaki sposób prawidłowo układać kreacje.


szafa sama w sobie jest tym elementem wyposażenia pomieszczeń, jaki pozwala zaprowadzić porządek pośród przechowywanych rzeczy.


Jednakże, ażeby szafa spełniała jak najlepiej swe funkcje, my powinniśmy jej w tym dopomóc. W jaki sposób to uczynić? Sprawdź nasze rady tyczące się ogarniania szafy! Podpowiadamy jak się zabrać za sprzątanie garderoby, jak układać ubrania na półeczkach, ażeby wnętrze szafy było wygodne a także estetyczne. Perfekcyjna garderoba powinna dostosowana być do składowania każdej części odzieży, nie zapominając o butach albo bibelotach każdej prawdziwej damy. Jednakże, aby nasza szafa spełniała swe funkcje dobrze, my musimy pamiętać o pewnych zasadach związanych z jej porządkowaniem.


wieszaki do garderoby
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Stosowne wyposażenie łazienek odnajdziemy w wielu rozlicznych sklepach w całej Polsce

bidety
Na podstawie danych z: www.vox.pl
Jak wiadomo co pewien czas nadchodzi taka chwila, że przydałoby się coś przeistoczyć w naszym życiu i przeważnie kiedy wszystko jest ustabilizowane to planujemy odnowienie naszego mieszkania. Nie ma się co dziwić, dlatego że jako ludzie jesteśmy uregulowani na piękno i bez wątpienia tego typu podejście do problemu sprawia, że chcemy coś przekształcić, sprawić, aby pomieszczenia w jakich żyjemy nabrały nowych barw, przez co by było nam w nich sporo przytulniej.


Antyczne meble
Oprawcowane przez: astique
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/astique/2170785009/sizes/o/


Krok 1: pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, ciuchów, albo obuwia z jakich nie korzystasz. Każda dama zna uczucie, gdy staje przed swoją szafą i pomimo dużego asortymentu ciuchów, nie ma się w co ubrać. To znaczy tylko jedno – twa garderoba pełna jest kreacji, których dawno nie wkładałaś, nie nosisz i z pewnością już nie założysz. W takiej sytuacji zostaje nam tylko jedno – pozbądź się nieużywanych rzeczy bez sentymentów. Nienoszone ciuchy zajmują sporo przestrzeni w garderobie, natomiast przekładanie ich w tą i z powrotem kosztuje sporo energii. Krok 2 w porządkowaniu garderoby: to wdrażanie usprawnień, jakie umożliwią zrobienie oraz utrzymanie ładu w szafie. W twej szafie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/piekny-stylowy-stolik-pod-telefon-63546-p-552.html) panuje ciągły bezład? Kup wieszaki do garderoby.


Ciuchy, które używamy tylko sezonowo muszą być zlokalizowane trochę wyżej oraz głębiej w garderobie, najlepiej przykładowo w workach próżniowych. Rzeczy, jakie używamy częściej powinniśmy mieć na wyciągnięcie ręki, zaraz po otwarciu szafy.
2018-06-20 09:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.