Oliwin jako przyjazny i szczęśliwy talizman

Oliwin jest mieszaniną krzemianem magnezu i żelaza. Jako kamień ozdobny był popularny i niezwykle poważany już w starożytności. Jest kamieniem nadającym odwagi w osiągnięciu ważnych dla nas planów i marzeń.


Posiadają zazwyczaj barwę zieloną w tonach, lecz też brązową, czarną a wyjątkowo są białe, lub bezbarwne.


Szczeniak
Oprawcowane przez: sxc.hu
Na podstawie danych z: sxc.hu


Oliwin to życzliwy i szczęśliwy kamień traktowany jest za symbol sławy i godności, jest to także patron uzdrowicieli. Wzmaga wytrwałość, zaufanie do siebie i asertywność. Służy zachowaniu stabilności emocjonalnej i wspomaga uleczyć stare rany. Jego działalność pozwoli się zrelaksować, zwiększy otwartość, polepszy zdrowie i przyniesie wyborny sen. Aktywizuje procesy regeneracyjne i oczyszczające, zezwala pozbyć się nagromadzonych w organizmie toksyn powstałych na skutek niewłaściwej diety, czy używek. Jest zalecany, kiedy chcemy podwyższyć żywotność i siłę organizmu, zwiększa oddech.

Nie ociągaj się, gdyż jesteśmy w witrynie dla Ciebie. Stworzyliśmy bardzo intrygujące posty. Pragniesz się z nimi zaznajomić? Namawiamy do nowej strony.

Przeciwdziała przesadnej nerwowości, wspomaga wątrobę i wzmaga funkcję nadnerczy. Ochrania płuca i zatoki przed zakażeniem, a również pomaga w trawieniu, upraszcza przyswajanie przez system pierwiastków odżywczych.


dom
Oprawcowane przez: William Warby
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Czy wszystkie rękawice mają to samo zadanie? Prawda zostaje ujawniona!

rękawice
Oprawcowane przez: Lies Thru a Lens
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ochrona rąk jest niewiarygodnie istotna w wielu zawodach, dlatego właśnie w wymaganiach wykonywania konkretnego zajęcia zawsze mamy wprowadzone w standardowym wyposażeniu rękawice, które to posiadają za zadanie.


Oliwin również minimalizuje stres, niepokój, irytację i wrażenie winy. Pozwala podnieść się po cielesnych, emocjonalnych i duchowych urazach. Nosząc ten kamień przyciągamy finanse i okoliczności służące pojawieniu się ich.

Często o rzeczach, które nam mogą się spodobać dowiedzieliśmy się na podstawie oceny. Może tak będzie w tym przypadku, gdyż zapraszam do lektury (https://www.eena.pl/praca-w-holandii.html) zbliżonego artykułu.

/J]

Kamień ten przyniesie ulgę przy dużym żalu.


Pomaga pojąć relacje i chroni przed zranieniem uczuć. Dzięki niemu swobodniej pojąć przemiany następujące w życiu, a również cel swojej egzystencji. Doskonale wygląda w powiązaniu ze złotem i srebrem.
2018-12-06 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.