Dzisiejsze klimatyzatory

Dzisiejsze klimatyzatory są coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Ich obowiązkiem jest nie tylko schładzanie pomieszczeń, lecz i ogrzewanie. Klimatyzator przydaje się zwłaszcza latem, w czasie dużych temperatur na zewnątrz w domu króluje miła aura.
lokal
Oprawcowane przez: Amanda Siska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Planując instalację klimatyzatorów w domu możemy wybrać z paru rozstrzygnięć. Dzisiejsze urządzenia gwarantują cichą pracę która nie zakłóca spokoju domowników.


sklep
Oprawcowane przez: INSTAL-PROJEKT
Na podstawie danych z: INSTAL-PROJEKT


Montaż klimatyzacji typu split jest względnie niedrogi i nieskomplikowany. Wykorzystywane do jednostrefowych wnętrz. Montaż polega na powiązaniu jednej jednostki wewnętrznej z jedną jednostka zewnętrzną. Klimatyzator multi to podłączenie paru jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Dzięki temu możemy sterować temperaturą powietrza osobno dla każdego pokoju i używać różne style i wydajności urządzeń. Liczbę i typ klimatyzacji zestawia się do wielkości pokoju, w jakim będą umieszczone.


Najpopularniejsze są urządzenia na ścianę. Wyglądają efektownie, a wytwórcy prześcigają się wręcz w planowaniu ich w innowacyjnych, ciekawszych postaciach. Na ogół spotka się je w odcieniu białym, jednak mogą być także ozdobione przyciemnianym lustrem, lub chromem. Dostępne są także w barwach metalicznych, a również w wykończeniu drewnopodobnym, jakie prezentują się na ścianie niezwykle interesująco.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.