Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

Przygotowując kampanię marketingową dla swojej firmy warto uwzględnić wszystkie formy reklamy, w tym także reklamę na telebimach. Jest to jedna z atrakcyjniejszych form reklamy zewnętrznej, gdyż z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, w szczególności, jeśli zaprezentowany film jest naprawdę interesująco zmontowany.

Telebim
Oprawcowane przez: FlexVision.pl
Na podstawie danych z: FlexVision.pl
Telebim to idealne rozwiązanie, jednak należy zatroszczyć się o to, by przygotowana reklama stanowiła ciekawą kompozycję. W związku z tym opłaca się wejść we współpracę z doświadczoną firmą zajmującą się przygotowaniem prezentacji firmowej. To, jak długa będzie to prezentacja oraz jakie będą zastosowane rozwiązania wzmacniające efekt, zależy od budżetu jakim dysponujemy. Najlepiej odłożyć większą kwotę na tego rodzaju reklamę, szczególnie, jeśli wiemy, że może ona trafić faktycznie do sporej liczby odbiorców. Wpływa na to na pewno umiejscowienie telebimu.

Najlepsze są te lokalizacje, w których generowany jest duży ruch, ale równocześnie przechodnie, czy kierujący muszą się na chwilę zatrzymać. Tę chwilę warto wykorzystać właściwie na prezentację naszej firmy. Niezawodnym miejscami są więc przede wszystkim różnego typu place i skrzyżowania w mieście, gdzie obowiązuje sygnalizacja świetlna.


Różne notki

W jaki sposób efektywnie promować własne usługi, żeby zachęcić klientów do działania?

Billboard
Oprawcowane przez: Roberto Nieves
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Aktualnie żyjemy w epoce szybkiej informacji, gdzie dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym wiadomości rozprzestrzeniają się w szybkim tempie. Billboardy wciąż są popularnym narzędziem reklamowym. Powieszenie ich przy dworcach autobusowych, czy ruchliwych ulicach, sprawia że plakat jest widoczny dla każdego. Dekoncentruje uwagę, ale nie jest nadto nachalny.
Dobrym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka - . W takiej ruchliwej okolicy kierowcy, zwłaszcza w godzinach szczytu muszą chcąc nie chcąc postać dłużej na światłach. Telebim w takim miejscu to zatem świetne rozwiązanie. Te parę minut może z jednej strony być dla kierowców urozmaiceniem w czasie oczekiwania na światłach, a z drugiej być dla nas świetnym rozwiązaniem na rozreklamowanie produktów.

Ważne jest, żeby zaprezentowany film w telebimie był naprawdę atrakcyjny – a więc świetnie prezentował ofertę naszej firmy oraz stosował oryginalne rozwiązania w czasie prezentacji, dzięki którym kierowcy czy przechodnie skierują na reklamę swoją uwagę. Warto zastosować też rozwiązania, które zawsze się sprawdzają – humor, niestandardową sytuację, czy wizerunek popularnej postaci. Typ kompozycji będzie uzależniony tak jak już uprzednio wspomniano od ilości funduszy. Profesjonalna agencja reklamowa będzie potrafiła jednak zmontować naprawdę ciekawy film za nawet niewielkie pieniądze.
2018-06-21 17:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.