Zalety oświetlenia LED dla magazynów wysokiego magazynowania

Jest wiele opcji oświetlenia w magazynach, ale styl, który staje się coraz w wyższym stopniu popularny jest LED w rodzaju High Bay.


Lampy LED są nie wyłącznie powszechne w magazynach, ale w każdym budynku albo miejscu mającym wysokie Sufity a także nastręczającym oświetlenia na wysokości wyższej niż 4,5 metra.


żółta sukienka wieczorowa
Oprawcowane przez: Alexander Marie Guillemin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Oddziaływanie przenośników na proces produkcji

przenośnik ślimakowy
Na podstawie danych z: http://www.promus.katowice.pl/
Niektóre procesy produkcyjne narzucają konieczność użycia przenośników łańcuchowych. przenośniki łańcuchowe służą do transportu składników o sporych wymiarach i masie. Przeznaczone są zarówno do pracy wewnątrz, jak również na zewnątrz hali, w różnych warunkach pracy. Niewątpliwie ich kluczową cechą jest opcja użycia łańcuchów wyposażonych w elementy, do których możemy przymocować różne specjalistyczne uchwyty, na których przenoszony jest określony szczegół.


Oprócz pakamer, sal gimnastycznych, załadunkowych doków jak też innych fabryk są inne popularne powierzchnie dla tego typu oświetlenia. Co sprawia, iż ​​oświetlenie LED typu High Bay jest lepszym rozwiązaniem aniżeli inne oświetleniowe opcje, takie jak świetlówki? Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bliżej.


budowa domu
Oprawcowane przez: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wszystko się zaczyna od energetycznej efektywności – ​​oświetlenie LED dla składów wysokiego składowania w stosunku do innych rodzajów oświetlenia to prawdziwa zaleta. Co ważne, LED eksploatuje mniej energii aniżeli inne style oświetlenia, a to nie jest osobliwością w przypadku obiektów, aby oszczędność na rachunkach za elektryczność w porównaniu do opcjonalnych rozwiązań oświetleniowych wyniosła wręcz do 80%. Potencjalnie możliwa jest jeszcze większa oszczędność, gdy oświetlenie znajduje się w połączeniu z tzw. inteligentnymi czujnikami diod LED – takie podejście proponują krajowi producenci. Gospodarność jest jednakże jedynie jedną z kluczowych atutów. Istnieje mnóstwo innych. światła LED pracują do 10 razy dłużej niż światła jarzeniowe. Gdy są uruchomione, nie wydzielają ciepła.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.