SPA w własnej łazience

Od chwili gdy kąpiel kojarzy się nie tylko z myciem, lecz i z odprężeniem, wanna zaczęła pełnić funkcje reprezentacyjne. Gorąca kąpiel w wygodnej wannie „z bąbelkami”, wypełnionej wodą, przy blasku świec, czy delikatnym dźwięku ulubionej muzyki, to najlepszy wypoczynek i relaks, w domowym zaciszu.
Przedtem, łazienkę traktowano niesprawiedliwie. Nie
relaks
Oprawcowane przez: RelaxingMusic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
przykładano wagi do jej wystroju czy stylu. Również nie zaskakiwał jej metraż. Współczesna łazienka, jest duża i robi wrażenie, na ogół przeistacza się w nasze prywatne SPA.

W pokoju kąpielowym, bo tak dziś tytułujemy łazienkę, to wanna (zobacz promocje) jest najważniejsza. Urządzamy w niej romantyczne wieczory, organizujemy zabawę dla maluchów czy odprężamy się po ciężkim dniu. Ciepła woda zawsze była wspaniałym sposobem na odzyskanie spokoju.


Różne notki

Kabiny prysznicowe na wymiar - najskuteczniejszy sposób na uzyskanie stylowej i funkcjonalnej łazienki

Kabina prysznicowa
Oprawcowane przez: Deante
Na podstawie danych z: Deante
Wyposażenie łazienki nie jest prostym zadaniem, tym bardziej, że dzisiejszy rynek daje dostęp do wielu różnorodnych opcji. Każda osoba pragnąc urządzić swą łazienkę musi zdawać sobie sprawę, że jest to inwestycja na długi czas, a co za tym idzie każdy element, a zwłaszcza kabina prysznicowa powinna być dopasowana idealnie do danego pomieszczenia.


Od dłuższego czasu, domowe spa cieszy się wielką popularnością. Nie jest to już zabieg zarezerwowany dla sanatoriów, salonów kosmetycznych, i kosztownych hoteli. Dzisiaj drobne i działające zbawiennie na ciało i ducha zabiegi spa jesteśmy w stanie przeprowadzić samemu w domowym zaciszu. Wystarczy tylko zdecydować się na zakup wanny z hydromasażem. Zwykła wanna zapewnia nam relaks zwykłej kąpieli, zaś wanna z
hydromasaż
Oprawcowane przez: Duravit
Na podstawie danych z: Duravit
hydromasażem stanowi bardzo efektowne połączenie ogólnie znanych zalet masażu tradycyjnego i uspokajających właściwości kąpieli - tutaj znajdziesz więcej informacji.

Hydromasaż poprawia samopoczucie, działa ożywczo na organizm, pozwala utrzymać dobrą kondycję i na długo zachować młody wygląd. Wanna z hydromasażem dzięki intensywnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem masującym nasze ciało, działa korzystnie na skórę, eliminuje zmęczenie, uspokaja i odpręża. Działa także kojąco na układ nerwowy i psychikę.

Przy zakupie wanny zwróćmy uwagę na istotne parametry, czyli: jej pojemność, moc pompy, rodzaj sterowania oraz rodzaj dezynfekcji. Uwzględnijmy również powierzchnię łazienki.
Tyle wskazówek, przy kupnie wanny? Dokładnie tak. Gdyż nie ulega wątpliwości, iż miejscem najbardziej inspirującym w łazience jest właśnie wanna. Jakby nie było, to właśnie w niej Archimedes wykrzyknął: „Eureka!”.
2019-04-03 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.