W jaki sposób efektywnie promować własne usługi, żeby zachęcić klientów do działania?

Obecnie żyjemy w czasach szybkiej informacji, gdzie dzięki nowoczesnym technologiom wiadomości roznoszą się błyskawicznie. Billboardy wciąż są bardzo popularnym medium promocyjnym. Zamieszczenie ich przy dworcach autobusowych, czy głównych uliczkach, sprawia iż billboard jest dostępny dla wszystkich. Rozprasza uwagę, jednak nie jest zbyt nachalny.

billboardy-reklama.pl/billboardy-bydgoszcz.html
Oprawcowane przez: Alan Stanton
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Reklama outdoorowa jest krótkotrwałym przerywnikiem w życiu codziennym. Toteż musi w nadzwyczajny sposób zwrócić uwagę widza oraz zmobilizować do wykonania oczekiwanej reakcji. Kreatorzy reklamy zewnętrznej muszą sporą ilość danych przetworzyć w zwięzły komunikat. Reklamy muszą mieścić w sobie króciutkie treści jasne dla wszystkich odbiorców oraz zapadające w pamięć.

Moc billboardu tkwi w jego zwięzłości. Kombinacja dwóch elementów: słów i wizji musi nakłaniać klienta do oczekiwanej czynności, na przykład do kupienia polecanego towaru. Opłaca się zainwestować w sieć telebimów. Aby promować się w ten sposób trzeba zorientować się z regułami oraz zakazami obowiązującymi przykładowo w mieście Bydgoszcz, lub w każdym innym wybranym miejscu. Reguły na pewno są zamieszczone na stronie odpowiedniego Urzędu Miasta lub Gminy.

Starczy dostać się na stronę oraz znaleźć niezbędne dane. Można także przedzwonić do odpowiedniego Urzędu lub udać się personalnie. Mając wiedzę, jak w konkretnym miejscu zamieszczać reklamy, uniknie się zbędnych problemów lub kar pieniężnych. Warto promować się poprzez specjalne biura reklamowe.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.