Dekorowanie kościoła oraz auta do ślubu- przydatne porady

W Polsce najpopularniejszym miejscem do zawierania związków małżeńskich w dalszym ciągu zostaje świątynia. Decydując się na dekoracje kościoła, powinno się mieć pojęcie co pragnęlibyśmy w nim schować, a co wyeksponować, toteż powinno się wpierw go szczegółowo obejrzeć.
Dekoracja kościoła jest zależna nie tylko od jego wizerunku, lecz przede wszystkim od upodobania państwa młodych. To od nich zależy czy pragną posiadać współczesny kierunek wystroju, czy marzą o standardowej scenerii. Genialnym rozwiązaniem na ukrycie zniszczonych ław jest powieszenie na nich lambrekinów tiulowych. Można również rozciągnąć dywan, lub chodnik, aby przejście do ołtarza było więcej okazałe.

Ukochanym akcentem, szczególnie pań, są płatki róż na długości alejki wiodącej do ołtarza. Świetnie będą wyglądały zestawy kwiatowe, uszeregowane w kluczowych miejscach. Ażeby dopasować dekoracje samochodu do ślubu (strona tutaj), trzeba wziąć pod uwagę rodzaj i rozmiar wozu, oraz styl wesela.

Nadzwyczaj ważkie jest uformowanie ozdoby pasującej z samochodem i koronnym odcieniem weselnym. Do dekoracji samochodu do ślubu stosuje się przeważnie kwiatów, tkanin, kokard materiałowych, balonów. Ozdoba musi być tak zamocowana, aby nie uszkodzić lakieru auta. Kluczowe jest, by przystosować też kwiaty do samochodu. Do eleganckiej limuzyny nie muszą nadawać się te same kwiaty co do zabytkowego automobilu.


Różne notki

Czy po ozdoby choinkowe sklep odwiedziliśmy?

roleta
Oprawcowane przez: DEANTE
Na podstawie danych z: DEANTE
Święta Bożego Narodzenia to nieprawdopodobny okres, kiedy chcemy jak najpiękniej przyozdobić nasze mieszkania, a zwłaszcza choinki. Przez to nie powinno nikogo dziwić, że tak uważnie będą wyszukiwane wszystkie dekoracje i każdy patrzy, czy nowo zakupiona ozdoba, będzie pasowała do tego, co już posiada w domu
2018-07-04 09:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.