W każdym domu musi być kąt, w którym będziemy mogli przyjmować znajomych i wypoczywać

Duża część domów ma pokój wyznaczony na pokój dla gości. Zwykle bywa on spory oraz widny. Bywa także połączony z balkonem.


Nierzadko pokój dzienny jest również otwarty na kuchnię. Stwarza to miłą atmosferę rodzinnych obiadów oraz aromatów.


W każdym salonie zapewne podejmuje są goście. Aby mogło tak być, należy rzecz jasna kupić zestaw wypoczynkowy i ławę. Pisząc zestaw wypoczynkowy najczęściej mamy na uwadze sofę i fotele. Gabaryty oraz ilość mebli jest uzależniona oczywiście od metrażu salonu. Ci, którzy mają połączony pokój dzienny z kuchnią na umownej granicy pomiędzy tymi pomieszczeniami nierzadko ustawiają spory stół oraz krzesła. Zatem granica taka staje się poniekąd jadalnią.


meble tapicerowane
Oprawcowane przez: home&you
Na podstawie danych z: home&you


Meble tapicerowane wydają się być rewelacyjnym pomysłem. Sami osobiście typujemy dzianinę, którą powinny być obite sofy. Jeżeli chodzi o wypoczynek, to często mamy możliwość nawet zadecydować czy wypełnienie ma być piankowe lub sprężynowe. Przy wyborze tkaniny na obicie musimy się kierować nie wyłącznie barwą, chociaż to na pewno jeden z istotniejszych aspektów, ale również czy jest miła w dotyku oraz czy szybko znikają z niego plamy. Ten ostatni czynnik jest niezwykle ważny, zwłaszcza jeżeli mamy dzieci. Jednak rozwój technologii spowodował, że na rynku pojawił się szenil - tkanina, która przypomina cienki sztruks.


Różne notki

Obrazki do wnętrza saloniku - czyli, jak ozdobić pokój, by nadać mu indywidualny charakterek

woda
Podobać ma możliwość nam się tryliony obrazów - szczególnie teraz, gdy na ryneczku tej tematyki powstały stówki, jeżeli nie tysiące milionów obrazków, które przykuwają wzrok i najczęściej szepczą do naszej własnej duszy "zakup mnie, będę doskonały na twojej ściance".
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.