Z jakich powodów rolety cieszą się takim zainteresowaniem wśród wielu osób, jakie zalety mają fotorolety.

Rolety są bardzo popularną metodą na zasłonięcie okien, coraz większa liczba kupujących dostrzega ich zalety i je instaluje w swoich domach. Sama konstrukcja rolet jest bardzo prosta, ponieważ składają się one z rolki, nawiniętego na nią kawałka materiału w odpowiednim wymiarze oraz prowadnic.


Muffiny, babeczki
Oprawcowane przez: Słodki Muffin
Na podstawie danych z: abcslubu.pl


Za pomocą specjalnych sznurków można kręcić rolką, a co za tym idzie zwijać lub odwijać roletę. Rolety z nadrukiem są bardzo praktyczne i wygodne w codziennym używaniu. Co ważne instaluje się je tylko jeden raz, a później bezproblemowo funkcjonują nawet kilkadziesiąt lat. Za ich pomocą da się wygodnie sterować ilością wpadającego światła słonecznego, należy jedynie odpowiednio ustawić materiał na oknie. Oferowane są one w dużej ilości rodzajów, różniących się między innymi rodzajem zastosowanej tkaniny, przez co można je dostosować do charakteru wnętrza - fivaro.


mieszkanie - migawka
Oprawcowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Poduszki dekoracyjne jako jeden z najważniejszych składników dekoracji stylowego salonu

wyposażenia
Oprawcowane przez: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP
Świetny wystrój pokoju nie jest zależny wyłącznie od mebli i światła. Bardzo ważne w każdym pomieszczeniu są dodatki, które dodają pomieszczeniu temperamentu.


Istotną zaletą rolet jest między innymi to, że są po prostu eleganckie. W sklepach przeważnie dostaje się do dyspozycji kilkadziesiąt różnych wzorów i kolorów, a w ostatnim czasie coraz bardziej popularne zaczynają być fotorolety. Używane są w nich dokładnie takie same materiały, jak w przypadku klasycznych rolet, lecz ich ogromnym plusem jest to, że wydrukować na nich można praktycznie wszystko, co się będzie chciało - patrzij.


Tego typu fotorolety są nieco droższe od zwykłych, ale różnice zbyt duże nie są, a możliwość wybrania sobie własnego wzoru zachęca zwiększającą się ilość kupujących. Przy wyborze rolety warto zwrócić swoją uwagę na rodzaj materiału, gdyż niektóre z nich będą przepuszczać światło, a inne całkiem go zatrzymają.
2019-05-28 13:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.