Elektryczne suszarki do rąk - profesjonalny przyrząd w toaletach społecznych

W dzisiejszych czasach firmy produkujące wyposażenia do łazienek proponują nam oprócz fundamentalnych "domowych" urządzeń, kompleksowy sprzęt poświęcony dla łazienek publicznych. W ich ofercie odnajdziemy podajniki ręczników, pojemniki na papier toaletowy, przewijaki przeznaczone dla dzieci, suszarki elektryczne do dłoni. Te ostatnie cieszą się od wielu lat największą renomą, toteż jest na rynku spory ich wybór.


Dziecko w łazience
Oprawcowane przez: Quinn Dombrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W przybliżeniu 75% użytkowników toalet publicznych stawia na pierwszym miejscu higienę. Jeżeli nie ma w nich suszarki do rąk, zostaną one najprawdopodobniej wilgotne, przez co w wyższym stopniu narażone na powtórne zanieczyszczenie. Niehigieniczne bowiem jest przy prawdopodobnym braku ręczników, jakie zanieczyszczają środowisko, tarcie dłoni w ubrania. Elektryczna suszarka do rąk umożliwia całkowitą higienę. Nawiew trwa od siedmiu do trzynastu sekund, dlatego gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej. Nowoczesna elektryczna suszarka do rąk ma także wbudowany zegar, który zapobiega nadużywaniu sprzętu, a jej komora pokryta jest antybakteryjną powłoką.

Suszarki do rąk mają produktywną i bardzo trwałą grzałkę PTC, która nie ma szans się przepalić i dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zatrzymuje większą część, bo przynajmniej 99,97% skażeń mechanicznych, komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, jak i większość wirusów. Omawiane w artykule urządzenia są stosowane do wyposażenia łazienek publicznych na każdym kroku. Najpopularniejsze przedsiębiorstwa produkujące suszarki to : Warmtec, Bartscher, Ponente. Ceny wahają się od 100 zł do ponad 4000 zł. Więcej informacji na ten temat: Impeco.


Floating - siła czerpana ze spokoju
Oprawcowane przez: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Na podstawie danych z: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Bezdotykowe suszenie rąk to znakomite wyjście, jakie powinno się stosować w toaletach publicznych. Jest niezwykle ekonomiczne, za pomocą czego pozwala na oszczędność energii oraz przychylne środowisku, nie trujemy bowiem środowiska za sprawą ręczników, których na wysypiskach śmieci jest aż 25% w odniesieniu do całkowitej sumy odpadów. Poprzez ich wykorzystywanie po wyjściu z łazienki publicznej jesteśmy w stanie cieszyć się ładnymi dłońmi, z jakich zostały usunięte prawie wszelkie bakterie.
2019-10-03 13:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.