Ozdoby na okna, które tworzą otoczkę świąt – które wybierać, by stworzyć prawdziwy nastrój?

Specjalnie na czas świąt przeźroczyste na co dzień okna naszych domów urozmaicamy ozdobami świątecznymi. Stroiki i ozdoby wiszące mają udowodnić, że także my przygotowujemy się do świąt. Ozdoby na oknach przybierają duże rozmiary w postaci wielokolorowych kombinacji świetlnych.

Ozdoby zrobione ręcznie
Oprawcowane przez: Roberto Verzo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zdobienia tak zagęszczone, włączane na całe noce oznaczają też zwiększone zużycie prądu. Jeśli już uwielbiamy tworzyć wyjątkowe wrażenie i nie szkoda nam na opłaty to stworzymy jedyną w swoim rodzaju kompozycję w oknie. Na tle setek mieszkalnych okien to właśnie nasze szyby będą w szczególny sposób przyciągać wzrok przechodniów.

Różne notki

Fotorolety w aranżacji wnętrz domu

Fotorolety w salonie
Oprawcowane przez: fivaro.pl
Na podstawie danych z: fivaro.pl
Rozwiązania dekoracyjne do domów i mieszkań to coś, w czym sporo marek się specjalizuje. Świetnie przygotowane rozwiązania w zakresie osłon na okna są w szczególności niezwykle zróżnicowane. Znacznym zachęceniem cieszą się najbardziej wyszukane projekty obejmujące rolety okienne z drukowaną fotografią. Dzięki temu można w każdym pomieszczeniu stworzyć rewelacyjny klimat, jaki na długo pozostanie w pamięci odwiedzających gości.


Oczywiście nie znaczy to, że nie można zdobić skromniej, zachowując przy tym wrażenie piękna. Zawieszka do okna - więcej info - czy na choinkę, pasujące do koloru pomieszczenia także ubogacą ten szklany element - doczytaj na stronie . Filcowe choinki, czerwono-białe mikołajki, misie i święcące stroiki oglądane z oddali jedynie wzmacniają w nas poczucie nadchodzących świąt. Sklepiki ze świątecznymi gadżetami, ale i duże markety są w tym czasie pełne świątecznego ekwipunku, szczególnie tego przeznaczonego na okna - okna schuco, zasłony i choinki. W takie zawieszki można zaopatrzyć się także przez portale zakupowe. Za kilka złotych kupimy całe komplety ozdób, stroiki choinkowe czy światełka, które posłużą nam przez lata.

Dekoracje świąteczne, ozdoby w stylu nowoczesnym
Oprawcowane przez: home&you
Na podstawie danych z: home&you
Jeśli jednak najzwyczajniej nie przepadamy za uzewnętrznianiem świątecznego klimatu na szybach, ozdoby wiszące spokojnie możemy wykorzystać na zielonych drzewkach. Ozdobione łańcuchami, bogate w bombki staną się jeszcze bardziej piękne, kiedy zawisną na nich unikatowe ozdoby. Jeśli do całej otoczki dodamy śpiewanie kolęd i mini-szopkę stojącą na parapecie tuż przy szybie damy innym do zrozumienia, że święta praktycznie wchodzą do naszego mieszkania przez okno. Idea gwiazdki i prezentów od niej nie okazuje się wzięta z kosmosu.

Możliwości zdobień mamy więc wiele, a wybór, czy doprecyzowanie ozdób i zawieszek, które przeznaczymy na szyby zależy tylko od nas samych - strona www. Pamiętajmy, że są to tylko „ozdoby”, a więc dodatki, które dopełniają magii świąt - podobnie jak prezenty pod choinką. Kluczowa pozostaje rzecz jasna modlitwa i rodzinne przeżycie okresu z Chrystusem nowonarodzonym.
2018-06-22 12:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.