Niezwykle ważna kwestia: bokserki czy slipy? Co wybierają mężczyźni, co bardziej preferują panie?

W ostatnich latach męska bielizna uległa znacznej zmianie. Co za tym stoi? Otóż, znane od zawsze slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. W tym samym czasie, popularne stały się także męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcwspominamy tylko o bieliźnie, ale czasami zagadnienie, co kupić, to znaczny dylemat. A co więcej, argumentów za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę dużo.

moda męska
Oprawcowane przez: Digel
Na podstawie danych z: Digel
Ważne są przecież wygoda noszenia. Większość panów chwali sobie wolność oraz komfort, jaką zapewniają bokserki, jednocześnie dla kolejnej grupy taka cecha jest dość znaczącą przeszkodą. Tak więc, w tej drugiej grupie panów istnieje pełna zgodność, że slipy są konkretne i jednocześnie komfortowe. Jakimś kompromisem jest w tym wypadku wybór elastycznych męskich szortów. Moim zdaniem warto wybrać bokserki, a podstawową zaletą jest troska o zdrowie. Od określonego czasu jest jasnym, iż poddanie wysokim temperaturom męskich rejonów intymnych jest niehigieniczne, ale również niezdrowe, gdyż może skutkować bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Główną sprawcą problemu są zbyt obcisłe slipy. W takiej sytuacji nie warto ryzykować, korzystniej z marszu zdecydować się na bokserki - online. Mimo takich wpływających na zdrowie czynników znaczna liczba mężczyzn wybiera nawyk.
męski styl
Oprawcowane przez: Calamara
Czyli, jak od zawsze nosiło się slipy, to dlaczego dokonywać. Z jednej strony siła przyzwyczajenia, z drugiej komfort i poczucie, że wszystko jest w porządku. Jednak, bokserki zyskują coraz większą popularność. Dlaczego? Jak pokazują badania, to dzięki płci pięknej, gdyż to one z większą częstotliwością niż mężczyźni, kupują męską bieliznę dla swoich partnerów. Równocześnie, patrząc na opinie kobiet na ten temat, można wywnioskować, iż faktycznie wolą bokserki. Z jakiego powodu?

Po prostu, bokserki są znacznie bardziej pociągające. Slipy bowiem kojarzą się im z czasów komuny, z bielizną dziadków, ojców, z panem, który nie dba o swój wygląd (. Bokserki zaś są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich bardziej męscy. Równocześnie, to nie tylko wybór kobiet, bo mnóstwo panów z pewnością z większą częstotliwością kupuje bokserki. I to niekoniecznie ze względów zdrowotnych. Po prostu preferują ten rodzaj bielizny.
2019-04-17 14:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.