Każdy z pewnością chciałby mieć we własnym mieszkaniu łazienkę marzeń

Tak naprawdę jest to najczęściej najbardziej kosztowne pomieszczenie jeśli chodzi o jej aranżację. Wyróżnić można różnorodne materiały, które pozwalają na zachowanie fantastycznego charakteru tego pomieszczenia. Przede wszystkim powinniśmy mieć tutaj w głowie chociażby zastosowanie drewna. Zwykle w pospolitych polskich toaletach, wszystko wyłożone jest w kafelkach.

meble drewniane w łazience
Oprawcowane przez: Magnus Hagdorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak najbardziej do wyboru posiadamy ciekawe desenie i odcienie, ale uchodzą one za powszechnie stosowane. Natomiast drewno w łazience ( zastosowania), wprowadziłoby do wnętrza czegoś zupełnie innego. W zależności od sposobu wykorzystania tego materiału, typu drewna, a także pozostałych elementów aranżacji, można dojść do interesujących inspiracji. Przykładowo drewniana łazienka może kojarzyć się z wiejskim stylem. Czyli mieszkaniem na wsi sprzed kilkudziesięciu lat.

Różne notki

Dekoracja wnętrz - niezbędne info.

przykładowe wnętrze salonu
Oprawcowane przez: Ryan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ludzie coraz chętniej wybierają do drukowania swoich fotografii płótno zamiast zwyczajnego papieru fotograficznego. Takim zdjęciem na przykład ślubnym możemy przyozdobić swoje ściany albo dać je komuś. Zapewne okaże się ono doskonałym prezentem. Jeśli chodzi o płótno to trzeba wybierać wysokogatunkowe materiały. Dzięki temu nasze obrazy tak szybko nie wyblakną. Niestety stale jest to technika dość droga.


Wyśmienicie będzie współgrać lite drewno, a zwłaszcza drewniane blaty na szafkach w łazience, potężne drzwi, jak i również zlew wyglądem przypominający metalową balię, niż elegancką ceramikę. W tym przypadku również świetnie będą komponowały się blaszane elementy, jak i ściany sprawiające wrażenie bardzo masywnych i pomalowane na jasny kolor. Jednak drewno w łazience, może kojarzyć się również z egzotyką. W rzeczy samej nie trzeba tu mówić o żadnych bambusach, ale egzotyczne drewno wykorzystane na przykład przy konstrukcji dużej balii, bądź też zastosowanie wielkich bali w toalecie na poddaszu, będzie posiadać niezwykle klimatyczny wymiar.

Wtedy wystarczy zastosować już wyłącznie subtelne dodatki takie jak papier, kamyki, a nawet pokusić się o wstawienie do łazienki niewielkiej fontanny. Drewno w takim pomieszczeniu jak łazienka może mieć jeszcze odmienne role. Bardzo dużo osób z pewnością nie wyobraża sobie na podłodze nic innego niż ceramika. A może to jest właśnie ten moment, kiedy trzeba spróbować całkowicie czegoś nowego, przełamać własne obawy i stereotypy? Zaimpregnowane dobrze drewno, dedykowane na podłoże jest zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem, mimo wszystko jednak o wiele bardziej interesującym i bardzo luksusowym.
2019-05-21 18:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.