Każdy z pewnością chciałby mieć we własnym mieszkaniu łazienkę marzeń

Tak naprawdę jest to najczęściej najbardziej kosztowne pomieszczenie jeśli chodzi o jej aranżację. Wyróżnić można różnorodne materiały, które pozwalają na zachowanie fantastycznego charakteru tego pomieszczenia. Przede wszystkim powinniśmy mieć tutaj w głowie chociażby zastosowanie drewna. Zwykle w pospolitych polskich toaletach, wszystko wyłożone jest w kafelkach.

meble drewniane w łazience
Oprawcowane przez: Magnus Hagdorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak najbardziej do wyboru posiadamy ciekawe desenie i odcienie, ale uchodzą one za powszechnie stosowane. Natomiast drewno w łazience ( zastosowania), wprowadziłoby do wnętrza czegoś zupełnie innego. W zależności od sposobu wykorzystania tego materiału, typu drewna, a także pozostałych elementów aranżacji, można dojść do interesujących inspiracji. Przykładowo drewniana łazienka może kojarzyć się z wiejskim stylem. Czyli mieszkaniem na wsi sprzed kilkudziesięciu lat.

Różne notki

Dekoracja wnętrz - niezbędne info.

przykładowe wnętrze salonu
Oprawcowane przez: Ryan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ludzie coraz chętniej wybierają do drukowania swoich zdjęć płótno zamiast zwyczajnego papieru fotograficznego. Takim zdjęciem na przykład ślubnym możemy przyozdobić swoje ściany lub dać je komuś. Z pewnością okaże się ono doskonałym prezentem. Jeśli chodzi o płótno to powinno się wybierać wysokojakościowe tworzywa. Dzięki temu nasze obrazy tak prędko nie utracą kolorów. Niestety bezustannie jest to technika całkiem droga.


Wyśmienicie będzie współgrać lite drewno, a zwłaszcza drewniane blaty na szafkach w łazience, potężne drzwi, jak i również zlew wyglądem przypominający metalową balię, niż elegancką ceramikę. W tym przypadku również świetnie będą komponowały się blaszane elementy, jak i ściany sprawiające wrażenie bardzo masywnych i pomalowane na jasny kolor. Jednak drewno w łazience, może kojarzyć się również z egzotyką. W rzeczy samej nie trzeba tu mówić o żadnych bambusach, ale egzotyczne drewno wykorzystane na przykład przy konstrukcji dużej balii, bądź też zastosowanie wielkich bali w toalecie na poddaszu, będzie posiadać niezwykle klimatyczny wymiar.

Wtedy wystarczy zastosować już wyłącznie subtelne dodatki takie jak papier, kamyki, a nawet pokusić się o wstawienie do łazienki niewielkiej fontanny. Drewno w takim pomieszczeniu jak łazienka może mieć jeszcze odmienne role. Bardzo dużo osób z pewnością nie wyobraża sobie na podłodze nic innego niż ceramika. A może to jest właśnie ten moment, kiedy trzeba spróbować całkowicie czegoś nowego, przełamać własne obawy i stereotypy? Zaimpregnowane dobrze drewno, dedykowane na podłoże jest zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem, mimo wszystko jednak o wiele bardziej interesującym i bardzo luksusowym.
2019-05-21 18:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.